Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ekonomické fórum v Davosu vyzývá k menší konzumaci hamburgerů

Světové ekonomické fórum v Davosu vyvolalo rozruch doporučením "jíst hamburgery (SIC) pouze dvakrát týdně, aby se chránilo životní prostředí".

Kromě podrobností o hamburgerech je z doporučení zřejmý nedostatek znalostí o výrobních systémech. A právě IPCVA (Institut pro propagaci argentinského hovězího masa) švýcarské organizaci "odpovědět".

  • ekonomicke-forum-v-davosu-vyzyva-k-mensi-konzumaci-hamburgeru

"Výrobní systémy, jako je argentinský, nejenže nepříznivě neovlivňují životní prostředí, ale jsou skvělým nástrojem pro přirozenou "regeneraci" ekosystémů," uvádí institut s odkazem na pozitivní uhlíkovou bilanci (C2) a extenzivní pastevní produkci, která v zemi převažuje.

"Postarejme se o životní prostředí: pokračujme v pojídání hamburgerů," říká IPCVA. Paradoxně ve stejnou dobu na argentinském velvyslanectví v Madridu mohlo asi 200 hostů z hlavních masných restaurací v tomto městě spolu s významnými distributory z Evropy ochutnat fantastické pokrmy z certifikovaných kusů plemene Angus, které se díky úsilí sdružení plemene chystá získat prestižní "značku země".

Zdroj: https://www.mundo24.info/ekologie/el-foro-economico-de-davos-llamo-a-comer-menos-hamburguesas.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře