Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Aktualizace: Forum 2000 - Přijďte podpořit náš protest a postoj!

Vážení přátelé,

rozhodli jsme se využít příležitosti, že se bude ve dnech 9. – 11. 10. 2011 v Praze konat Forum 2000, sjezd krasoduchů světa. Chceme je upozornit na porušování lidských práv na Kosovu, na to, že Kosovo je dnes okupovaná jižní část Srbska, že je základnou pro dovoz a distribuci drog pro Evropu a že Kosovu vládnou mafiánští bossové s minulostí válečných zločinců. Chceme také upozornit na to, že tam vládnou i díky podpoře, které se jim dostalo od Václava Havla a dalších světových celebrit.

V posledních dnech na Kosovu opět umírají bezbranní civilisté – Srbové:

17. září 2011 do davu neozbrojených civilistů, kteří na barikádách pokojně projevovali svůj nesouhlas s porušováním Rezoluce č. 1244 o Kosovu, začali střílet němečtí vojáci KFOR a sedm Srbů postřelili ostrou municí.

2. října 2011 byli u Orachovce (Kosovo) napadeni střelnou zbraní ze zálohy otec a syn Putnikové. Otec Aleksandar byl zabit na místě a syn Dobrica leží s těžkým zraněním v nemocnici v Kosovské Mitrovici. Oba byli napadeni proto, že jsou Srbové. Podrobnosti o tom, co se děje na Kosovu přinášíme denně na stránkách http://www.kosovoonline.cz/

Demonstrace, které jsme se rozhodli uskutečnit, mají přítomným připomenout neutěšený stav kosovské společnosti pod okupační správou KFOR a mise EULEX a pod vládou drogové mafie vedení členy kosovské vlády a na stálé porušování Rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1244.

Dál chceme upozornit na násilnou albanizaci a islamizaci Kosova a na ničení křesťanských kulturních památek.

S tím souvisí i náš protest proti uznání samozvané Republiky Kosova naší vládou a především díky speciální aktivitě ministra Karla Schwarzenberga. Myslíme si, že každý politik se má za své činy zodpovídat a proto budeme znovu požadovat ministrovo odvolání.

Chceme také dát prezidentce samozvaného „samostatného Kosova“ nahlas najevo, že Kosovo do společnosti slušných evropských států nepatří a nikdy patřit nebude. Kosovo bylo, je a bude Srbsko!

Přijďte nás podpořit.


Demonstrace jsou nahlášeny na Magistrátu Prahy následovně:

1.
neděle 9. 10. 2011 od 18,00 do 20,30. Místo: ulice Liliová a Zlatá (to je u bývalého kostela sv. Anny, který Havlovic nadace přebudovala na Prague Crossroads. Odehraje se tam zahajovací ceremoniel od 19,00 hod. do 20,00 hod., tak jsme dali náš začátek dřív, ať si nás trochu užijí, až se budou scházet.

2.
úterý 11.10 2011 od 8,30 hod. - 10,00 hod.. Místo: ostrov Žofín, most na ostrov z Masarykova nábřeží a chodník proti Žofínu na Masarykově nábřeží (na Žofíně se krasoduchové budou scházet ke snídani a přednášce, na které se bude probírat téma Mír a Spravedlnost a pak diskutovat za přítomnosti kosovské prezidentky Jahjagy).3.
úterý 15,00 - 18,00 hod. před Goetheho institutem (to je budova proti Žofínu, bývalá ambasáda NDR, rohový dům s říšským orlem nad průčelím), demonstrace bude na chodníku před domem na Masarykově nábřeží a vedle v ulici Na Struze - opět tam má být panel s kosovskou prezidentkou. Ta se zúčastní panelu na Žofíně a pak by měla kolem po 16,00 hod. přejít přes most a nábřežní komunikaci do Geothova institutu. Tam by se měla účastnit panelu o Moderním organizovaném zločinu.

Měli bychom jim vždy udělat uličku s transparenty v angličtině.

Všichni, ať přijdete s transparenty či bez nich, budete srdečně vítáni.

Přijďte podpořit náš protest a postoj!

Za přátele Srbů na Kosovu o. s.

JUDr. Petr P. Svoboda – předseda o.s.

Jaroslav Foldyna – poslanec Sněmovny České republiky – čestný předseda o.s.

Mgr. Václav Dvořák – režisér-dokumentarista

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře