Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Faktů přibývá

Napsal jsem dosti článků týkajících se světovlády, která zneužívá americkou vládu a lid ke splnění svých mocenských plánů, v nichž jde tak daleko, že chce vládnout nad životem a smrtí každého člověka. Zdá se to smyšlené, ale kořeny těchto plánů lze nalézt v hodně daleké minulosti, více jak tisíc let.

 
  • faktu-pribyva

Připomenu některá fakta, píše se rok 1998, v americkém kongresu zazněla slova - Amerika si musí nalézt nepřítele stůj co stůj. Kola amerického zbrojního průmyslu se nesmí zastavit. Tato i další zpráva je z amerického tisku. V roce 2002 musíme využít všech dostupných prostředků k regulaci světové populace. Přidejte článek na blogu "paragraf 20" a obojí spojte, vyjde vám něco moc ošklivého.

Nyní se mě dostal do ruky materiál ještě mnohem závažnější, který zatím nemám zpracovaný, přesto z něj ocituji jeden projev - "...měli bychom hledat nový životní styl, který by umožnil výživu 8 000 milionů lidských bytostí, o nichž se odhaduje, že mají obývat planetu v r. 2000. Jinak žádný počet atomových bomb nebude moci udržet příboj, tvořený miliardami lidských bytostí, které jednoho dne opustí jižní a chudou část světa, aby vtrhli do relativně otevřených prostor bohaté severní polokoule hledající přežití." Prezident Boumedienne (březen 1974)

Kdo sleduje rostoucí migraci z jihu a východu, dá tomuto projevu za pravdu a není to nic potěšitelného. 

zdroj: http://berossos.blog.cz/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 zbytocnee@gmail.com 2012-10-26 13:33
pre pana Victorina... takze Pavlik se hra na chytrolina jo? ;D ... udelujem mu 8 wise guy hviezdiciek z 10. nech si kupi za ne oci :D ...napadlo ma ze svojou nespvojpravnost ou by sposobil asi menej skody... ospareveldnujem sa ze som to nepodal tak intelektualne.. .. omg... co si len o mne teraz pomysli :D:D:D ...pridavam jednu skratku ktore on ma tak v oblube: FF (*ucking face, alebo *ucking freak, este aj vybrat si moze aby som neporusil jeho osbne slobody "demokraticke")
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře