Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tajný světový řád: 5 nejvlivnějších tajných společností

Takže, kdo nakonec vládne světu? Existují opravdu tajné společnosti, které fungují za našimi zády a vytvářejí nový světový řád? Je nám historie předkládána selektivně? A kdo jsou lidé, kteří řídí tuto „show“? Mnoho otázek a jen málo odpovědí.
Světové setkání klubu Bilderberg přineslo na přední stránky otázku o skutečném vlivu více méně „tajných skupin“ na osud planety. Jsou pod kontrolou? Co dělají? Kdo jsou jejich členové? Intriky, spiknutí a strategie, které vždy charakterizovaly skryté společnosti, které drží moc, jejíž rozsah nemůžeme pochopit.

  • tajny-svetovy-rad-5-nejvlivnejsich-tajnych-spolecnosti

V tomto článku se podíváme na některé z nejdůležitějších „tajných“ společností v historii naší planety.

Klub Bilderberg

V roce 1954 se v hotelu (de Bilderberg, nedaleko Arnhemu v Nizozemsku) setkaly nejvlivnější osobnosti světa, aby projednaly a naplánovaly celosvětovou agendu pro následující rok. Od té doby se nadále každoročně setkávají, ale obsah jejich rozhovorů zůstává důkladně střeženým tajemstvím. Bilderberg není přesně tajná společnost, ale mnozí teoretici spiknutí se obávají vlivu, které mají jejich výroční schůzky, a někteří říkají, že stojí za Novým světovým řádem. Ale to je samozřejmě naprosto absurdní … že ano?

Svobodní zednář

První zednářská lóže, předchůdce světového zednářství, byla založena v Londýně v roce 1717 a do dnes ještě existuje. Svobodná zednářství se vyznačují obrovským repertoárem kódů a rituálů a složitou strukturou vnitřních hierarchií. Většina moderních tajných společností byla inspirována svobodným zednářstvím a přijala řadu jeho modifikací a způsobů fungování.

Ilumináti

Kdo nezná Ilumináty … že? Ilumináti jsou údajně tajným řádem, který řídí svět od dob osvícenství. Ať je to cokoli… Byla to původně pobočka svobodných zednářů, která začala v roce 1776 a její vliv byl připsán historickým událostem, jako je porážka Napoleona, vražda Kennedyho nebo v moderní době triumf Baracka Obamy v prezidentských volbách Spojených států.

Rosekruciáni

Snad o něco méně známí, než ti z předešlého odstavce, jsou Rosekruciáni. Věřili, že byli založeni počátkem patnáctého století Christianem Rosenkreutzem. Tato tajná společnost se snažila používat okultní praktiky k dosažení globální transformace. Dvě staletí po svém vzniku získal řád mezinárodní slávu vydáním tří manifestů. Jsou považovány za hnací sílu každé významné revoluce v novodobé historii.

Templářští rytíři

Na začátku 12. století devět rytířů uzavřelo slib, že budou chránit poutníky, kteří cestují po Svaté zemi. K nim se přidali i další rytíři a organizace rostla akumulujíc bohatství a moc. V populární kultuře rytíři převzali roli donátorů mnoha dalších tajných společností, jakož i strážců nejposvátnějších křesťanských pokladů, jako je Svatý grál nebo krev Ježíše Krista. Členové společnosti však byli nakonec mučeni a popraveni francouzským králem Philipem IV. A počátkem 14. století byla organizace údajně rozpuštěna a již neexistuje.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Miloslav Dědek 2018-04-06 10:23
Světu vládnou miliardáři, tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé jsou také často označováni jako globální finanční elita. Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje.
Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
Jak by se mněl změnit svět je uvedeno v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Citovat
#1 Bus Bělojar 2018-04-06 07:36
Sunee web je "trolí",je to velmi špatný zdroj informací,dopor učuji vůbec nesledovat. A tento článek to jen dokazuje.Možná před 20lety by byl aktuální. Dnes by to mělo vypadat asi takto-Jezuité,ž ido-křesťané(ro zuměj i židé i křesťané-Vatiká n+Washington),s cientologové. Zařadit mezi tyto organizace Templářské rytíře je ukázka absolutní nevědomosti a uvádění lživých informací.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře