Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Relationem: stín antikrista ve Vatikánu

 

To je název zprávy, kterou tři kardinálové (Julian Herranz Casado, Josef Tomko a Salvadore De Giorgi), pověření papežem vyšetřovat ve všech směrech boje uvnitř papežské kurie (informace rozšířené pak prostřednictvím Vatileaks), předali v nedávných dnech Benediktovi XVI. Zpráva o 300 stránkách, na kterých jsou uvedeny znepokojivé důkazy, rozhovory, odposlechy, vlastnoručně psané dopisy, schválení, přísahy a mnoho dalšího o skandálech, ke kterým došlo uvnitř vatikánské instituce. Včera a dnes (23. a 24. 2. 2013) v deníku La Repubblica, zveřejnila Concita De Gregorio dva analytické články, z kterých vystupuje znepokojivá pravda, že za těmito vnitřními boji se skrývají motivy, kvůli kterým Benedikt XVI. podal demisi a zanechal svému nástupci určité problémy.

 
  • relationem-stin-antikrista-ve-vatikanu

Není daleko od pravdy hypotéza, že papež může tuto zprávu odtajnit. Staří výše zmínění kardinálové, kteří nebudou při volbě nového papeže hlasovat, zanechávají důležité svědectví, a z toho, co bude z dokumentu vyplývat, je třeba zdůraznit nerespektování šestého přikázání (Nezesmilníš) a sedmého (Nepokradeš). 

V první řadě stojí odkaz na hrozivé skandály pedofilie a sexuálního vydírání, kterých se dopouštěli kněží a o čem kardinálové, biskupové a arcibiskupové věděli, stejně jako odkaz na orgie, ke kterým docházelo v jistých vilách na okraji Říma. A jako druhé se ukazuje to, co se odehrálo uvnitř vatikánské banky nazvané Ústav pro věci víry (l'Istituto Opere Religiose, zkratka IOR), ze které byl vyhnán její bývalý prezident Gotti Tedeschi. Tomu byl zakázán přístup k tzv. černým účtům, které nikdo nemohl prohlížet s výjimkou kardinála, státního sekretáře a camerlenga Bertoneho a generálního ředitele Paola Ciprianiho. Jedná se o účty, které dnes může zpráva "RELATIONEM" odhalit a jejichž majiteli mohou být mafiánští bossové Riina, Provenzano nebo teroristé a překupnicí drog a které mohou obsahovat peníze získané z prodeje drog, praní špinavých peněz, politické korupce, úplatků a dalších hříchů proti Duchu svatému.

Není náhodou, že v posledních homiliích papež ukázal prstem na hříchy mužů církve, a zdůraznil tak vnitřní rozdělení. Ostatně Benedikt XVI. je jediný, společně s třemi kardinály, který zná skutečný obsah zprávy RELATIONEM a nebylo by skandální, kdyby z jeho stránek vycházel při obviněních z hanebností, které se dějí uvnitř Vatikánu. Konečně jsou i tací, kteří tvrdí, že by mohl tento dokument předat také 117 kardinálům, kteří budou muset zanedlouho zvolit nového papeže.

V dokumentech obsažených ve zprávě by mohly být též odkazy na skandál s 229 milion Eury, převedenými z Apsa (nejdůležitější ekonomická instituce státu Vatikán společně s IOR) na londýnské účty v posledních třech letech. Operaci odhalila Římská prokuratura. Mohly by být zde i důkazy, jak fondy naplněné z daní italských věřících (tzv. "8 per mille italiano"1/ (přibližně miliarda Euro) zmizely uvnitř pokladen IOR, aby pak byly převedeny do zahraničí. Byl by to důkaz největšího fiskálního úniku v dějinách, proti kterému žádná z italských vlád nevznesla obvinění, a zůstal zatím nepotrestaný. Přitom došlo k urážce víry mnoha italských občanů.

My z iniciativy zvané ANTIMAFIAduemila již roky odhalujeme zločiny Vatikánu a praní špinavých peněz, které procházejí skrz IOR.

Zveřejnili jsme svědectví syna jednoho mafiána, Massima Ciancimina, který doprovázel za zdi Vatikánu do banky Vatikánu otce dona Vita Cancimina, aby zde uložil miliardy lir. Zveřejnili jsme svědectví Vincenza Calcary, který vypověděl, že předal přímo do rukou vysokého preláta více jak 10 miliard lir, které patřily mafiánské rodině Francesca Messiny Denara, otce současného šéfa mafie Mattea Messiny Dennara.

Skutečnost, sama o sobě neuvěřitelná, byla ale v soudní místnosti považována za pravdivou, když soudce Maria Almerighi zcela očistil spolupracovníka spravedlnosti Vincenza Calcara od obvinění z těžké pomluvy.

Skandály bez konce, které se trvale vrší, jako je ten poslední týkající se kardinála z USA Rogera Mahonyho, bývalého arcibiskupa z Los Angeles, nedávno potrestaného svým nástupcem za to, že kryl desítky a desítky případů sexuálního zneužívání nezletilých. Také on je mezi 117, kteří budou vyzváni, aby zvolili nového papeže. Jak je možné, že kardinál, který aktivně jednal proti dodržování šestého přikázání a který nemůže vykonávat své funkce, může mít právo hlasu na konkláve. (Srovnejte informaci serveru iDNES.cz z 19. 2. 2013:Nového papeže bude volit i kardinál zapletený do pedofilních skandálů) Je to další rozpor zkorumpované církve, která se nachází v hluboké krizi.

Dlouho jsme doufali, že Benedikt XVI. provede čistku tolika zlovolností. Bohužel to nedokázal, i on upadl do slabosti a únavy, a oznámil svou demisi. Nicméně měl odvahu vyjevit některé temné stránky. Pro vyčištění Vatikánu a nastolení spravedlnosti víry tolika věřících nepostačuje vůle nepočetných. Ale jednoho dne, v nějž věříme i my, nastane Boží spravedlnost.

1/ "8 per mille italiano" - forma, kterou italský občan rozhodne, jak bude použita část peněz získaných státem jeho zdaěním, v tomto případě se jedná o příspěvek na katolickou církev.

Autor: Giorgio Bongiovanni

Zdroj: http://www.antimafiaduemila.com/2013022341367/giorgio-bongiovanni/relationem-lombra-dellanticristo-in-vaticano.html

Překlad: ksm.cz 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře