Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bilderberg je tu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • Bilderberg-300x266
Včera začala každoroční elitářská schůze Bilderberg Group. Média konferenci/setkání ignorují, ve čtvrtek jsem například narazil na tento článek v IHNED.

Letošní Bilderberg se koná na stejném místě jako před 4 lety. Každý si pamatuje, jak tehdy Obama utekl z letadla novinářům, aby se sešel s Hillary Clintonovou a zúčastnil se této schůze. A teď o 4 roky později, jsme tu zase. Proč? Protože to bude Romney nebo Obama.

Na oficiálním seznamu účastníků, který je jen ale částečný, je také možný Romneyho viceprezident, guvernér Indiany Mitchell E.Daniels, který je bývalý viceprezident společnosti Eli Liily, jednoho z gigantů farmaceutického průmyslu. Je tam také uveden ředitel Googlu Eric Schmidt, nizozemský premiér Mark Rutt, lídr nizozemské strany D66 Alexander Pechtold, nizozemská královna, finská ministrně financí Jutta Urpilainen, nechybí také Henry Kissinger, Rockefellerové a Rotschildové. Seznam také zahrnuje Petera Thiela, který daroval 2,5 milionu dolarů na kampaň Rona Paula.

Jedno jméno mě praštilo do očí – zastoupená je totiž i Syrská národní rada (SNC). Jako zástupce rady je uveden člen výkonného výboru a šéf zahraničních věcí Bassma Kodmani. Podle jeho postu bych řekl, že jak Syrská národní rada v Sýrii převezme velení, tak on bude ministr zahraničí.

V seznamu je také uveden ruský šachista Garry Kasparov, který silně oponuje Vladimiru Putinovi a v Rusku vede stranu Sjednocená občanská fronta.

Dále už je to jen klasický korporátní mix s premiérem kanadské Alberty a s bankovním kartelem. Na seznamu najdete zástupce společností, které financovaly kampaň oběma prezidentským kandidátům. (pozn.: rozklikni obrázek nahoře)

Romney

Obama

V podstatě bude jedno, kdo bude nový prezident, protože Romney je v podstatě to stejné co Obama, akorát více agresivnější co se týče zahraniční politiky.

Ale zpět k Bilderbergu, je to mocná organizace, scházejí se velké korporace s politiky, uplácení je tedy možné. Ročně je tolik summitů, schůzek, seminářů, konferencí, a to nemluvím o těch tajných schůzkách. Tím chci říct, že mají tolik možností rozhodovat se za oponou, proč to ale dělat jednou za rok na veřejnosti? Struktura světovlády musí být daleko větší než Bilderberg Group a musí být vytvořena tak, aby ti opravdoví vládci nešli vidět.

zdroj: http://wertyzreport.com/

Facebook komentáře