Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Slovenská Odvaha: Za spolupráci s Ruskem a Euroasijským ekonomickým svazem

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Slovanská strana vyzývá na souboj rusofoby. „Celá politická scéna v EU a bohužel i na Slovensku podporovala dobyvačnou politiku Spojených států a NATO,“ říká v rozhovoru pro Sputnik lídr kandidátky strany Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia Ján Pavliš.

  • slovenska-odvaha-za-spolupraci-s-ruskem-a-euroasijskym-ekonomickym-svazem
 

SputnikJak vznikla strana Odvaha — Veľká národná a proruská koalícia? Proč zdůrazňujete, že se jedná o proruskou koalici?

Ján Pavliš: Podpisy potřebné na založení strany sebral prezidentský kandidát, pan Stanislav Martinčko. Trvalo mu to rok a půl.

Já se věnuji zhruba 25 let globálním financím, ekonomice a politice. Viděl jsem, že po krachu finančních trhů v roce 2008 směřují země G7, kvůli neudržitelným dluhům, k bankrotu. Barevné revoluce, válka v Sýrii, převrat na Ukrajině jasně ukazovaly, že za vším jsou USA. Washington se snažil dostat z dluhů vyvoláním války v Evropě, chtěl odtrhnout Rusko od Evropy, zničit jednotu Ruska a následně dobýt Čínu a přinutit ji, aby odpustila USA bilionový dluh.

Celá politická scéna v EU a bohužel i na Slovensku podporovala dobyvačnou politiku Spojených států a NATO.

Říkal jsem si, že to není normální. Za posledních 5 let jsem napsal zhruba 3,5 tisíce politicko-ekonomických komentářů a blogů, ve kterých jsem psal o globálních událostech. Naše mainstreamová média šíří manipulační propagandu, mnoho lidí mi nadávalo, že píši nesmysly. Situace se ale vždy vyvinula tak, jak jsem ji popsal. Viděl jsem, že mnoho obyčejných lidí, kteří moje blogy komentovaly, vidí události podobně jako já. Postupně jsem je oslovil. Pan Martinčko dodal zaregistrovanou stranu a bylo to.

Dnes na kandidátce občanského politického hnutí kandidují do voleb pouze lidé, kteří ve velké politice nikdy nebyli. Duchem to jsou národní a proslovenské osobnosti, které podporují rozvoj, přátelství a spolupráci s bratrským Ruskem. Jde o širokou koalici občanů z celého spektra zleva i zprava.

Neobáváte se, že na Odvahu budou útočit rusofobové?

Ničeho se neobáváme. Pokud se všichni budeme bát, tak si tu politici budou dělat, co chtějí. Mě osobně mnozí napadají komentáři. Vždy se snažím argumentovat slušně a věcně. Nezlobím se na ty lidi. Oni jednoduše jen neznají celou pravdu. Znají pouze to, co jim hovoří naše mainstreamová média. Proto jejich zlobu chápu.

Před týdnem nám nepřející dokonce nechali zablokovat naší stránku na Facebooku, která má podle statistik měsíční čtenost více než milion (neunikátních) lidí. Napsal jsem cca 10 odvolání, které Facebook nakonec uznal jako opodstatněné a stránku opět zprovoznil.

Na co sází váš volební program?

Prosazujeme okamžité zrušení sankcí vůči Rusku, jsme za přehodnocení naší účasti v NATO prostřednictvím referenda a za zrušení základny NATO na našem území. Požadujeme okamžité obnovení spolupráce Slovenska s Ruskem a Euroasijským ekonomickým svazem s konečným cílem vytvoření společného bezpečného a hospodářské prostoru od Lisabonu až do Vladivostoku.

Chtějí Slováci změnit politiku k Rusku a Západu?

Z mých průzkumů vyplývá, že většina Slováků podporuje náš program. Avšak všechny naše parlamentní strany naopak vystupují proti Rusku a podporují dobyvačnou politiku USA a NATO. To je pro nás nepřijatelné.

Není těžké pro vlasteneckou stranu, která stojí proti hlavnímu politickému diktátu, najít finanční prostředky?

Právě proto, že jdeme v opačném trendu, nemáme přístup do médií a všechny nutné výdaje jsme my, obyčejní lidé z kandidátky, doposud platili z našich skromných úspor. Všechnu propagační grafiku vyrábíme vlastními silami. Přivítali bychom každé euro, které bychom použili na propagaci naší strany všemi prostředky.

Pro tento účel jsme zřídili transparentní účet, na který nám už několik dobrovolníků poslalo peníze, za který jsme nakoupili první propagační materiál. Velmi jim za to děkujeme.Více: http://cz.sputniknews.com/nazory/20151221/1978319/slovensko-odvaha-spoluprace-rusko.html#ixzz3vAPmP3T3

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 JazzBoo 2015-12-24 01:18
Neobáváte se, že na Odvahu budou útočit sionisté?

Facebook komentáře