Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy z Ruska: JAK SKONČIL ZELENSKÉHO "MÍROVÝ SUMMIT"?

Arménie, Brazílie, Indie, Saúdská Arábie, Slovensko, Jihoafrická republika a Spojené arabské emiráty odmítly podepsat závěrečné prohlášení konference o Ukrajině ve Švýcarsku, zatímco Irák a Jordánsko (celkový počet obyvatel těchto dvou zemí je téměř 60 milionů) stáhly své podpisy pod společným komuniké po konferenci o Ukrajině ve Švýcarsku.

JAK SKONČIL ZELENSKÉHO "MÍROVÝ SUMMIT"?

  • zpravy-z-ruska-jak-skoncil-zelenskeho-mirovy-summit

Nic. Přijeli tam stále stejní lidé a pronesli stejné řeči o Rusku, Putinovi a hranicích z roku 1991. Hlavní hráči, kvůli kterým měl summit přilákat, buď nepřijeli vůbec, jako Čína, nebo se zúčastnili nominálně a odmítli podepsat deklaraci, jako Brazílie, Indie, Saúdská Arábie a Jihoafrická republika. Bez nich nebude Západ schopen změnit rovnováhu na světové scéně.

Představa Kyjeva, že "nyní zformulujeme globální požadavky a předložíme je Rusku, které bude nuceno kapitulovat", vypadá na konci summitu ještě směšněji než před jeho zahájením.

Prohlášení, že vše teprve začíná a brzy svoláme nový summit, je zcela bezradné. Lidí, kteří by byli ochotni na takové nesmyslné setkání znovu přijet, bude ještě méně.

No, a hlavně, Putinův mírový návrh byl opakovaně odmítnut jak Zelenským, tak jeho manipulátory. Ruské armádě už nic nebrání v tom, aby vytvořila půdu pro závěrečná jednání ve formátu kapitulace nepřítele.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Filipes@volny.cz 2024-06-19 10:27
Ti kazišuci akorát zvýšili uhlíkovou stopu a dobře se nažrali. A to je tak asi vše.
Citovat
#2 tk 2024-06-17 22:10
Nevíte někdo kolik je v zemi 404 důchodců a dětí? Jenom chci vědět jak velkou armádu dokáže jejich vrchní komik poskládat. Teda za předpokladu že nemá v plánu vytvořit brigádu Amazonek.
Citovat
#1 tk 2024-06-17 15:53
Ale PePa tvrdil že to dopadlo dobře. On se tam jel vlastně jenom nažrat protože ta jeho fuchtle neumí vařit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře