Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zatykač beru jako ocenění mé práce

RUSKO: Maria Lvová-Belovová, zmocněnkyně ruského prezidenta pro práva dětí, označila vydání zatykače Mezinárodním trestním soudem za hodnocení své práce na pomoc dětem ruských občanů, které se ocitly ve válečných oblastech.

  • zatykac-beru-jako-oceneni-me-prace

"Je skvělé, že mezinárodní společenství ocenilo práci na pomoc dětem v naší zemi, že je nenecháváme ve válečných zónách, že je vyvádíme, že jim vytváříme dobré podmínky, že je obklopujeme milujícími a starostlivými lidmi.

Byly proti mně sankce ze všech zemí, dokonce i z Japonska, teď je na mě vydán zatykač. Jsem zvědavá, co bude dál. No, pracujeme dál," řekla novinářům.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Občánek 2023-03-19 15:44
Nechápu, co tato paní tak zlého dělá, že dostává tak nenávistné česky psané komentáře, jak jsem se přesvědčil. Mně na rozdíl od obsahu těchto komentářů připadá hezká a slušně působící. Když to srovnám s tím, co jsem byl schopen zjistit a co jsem viděl o frustrujícím trhání dětí od rodin, od matek tady v takzvané demokracii, nechápu, jak ji někdo může takto zatracovat, zvlášť, když jsem v jednom dokumentu viděl pana prezidenta Porošenka snad až řvát a hrozit dětem z dané oblasti, že budou muset být ve sklepech a podobně. Ale ať mi to někdo rozumně vysvětlí, když to bude pravda.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře