Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá "majdan" (VIDEO)

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

V době bezpříkladného napětí ve Spojených státech v souvislosti očekáváním inaugurace Donalda Trumpa vystoupil s ohromujícím prohlášením ruský prezident Vladimir Putin. Zcela otevřeně vyslovil „dojem“, že Trumpovi protivníci chystají podrýt legitimitu nastupující hlavy státu způsobem, jakým se odehrál ukrajinský "majdan".

Putin to prohlásil v úterý 17. ledna na společné tiskové konferenci s novým moldavským prezidentem Igorem Dodonem. Naznačil, že nadcházející události ve Spojených státech mohou být velmi dramatické.

„Pozorujeme pokračující ostrý vnitropolitický boj, nehledě na to, že volby prezidenta jsou završeny, a byly završeny přesvědčivým vítězstvím pana Trumpa,“ konstatoval k situaci v USA Putin. I přes tuto skutečnost však podle něj existují některé očividné snahy: „Zaprvé – podkopat legitimitu zvoleného prezidenta USA.“

  • vladimir-putin-ohromil-proti-trumpovi-se-chysta-majdan-video

„Ať už to chtějí, nebo nechtějí, lidé, kteří to dělají, způsobují zájmům Spojených států ohromnou škodu. Prostě ohromnou,“ pokračoval ruský prezident.<

Poté vyslovil „dojem“, že Trumpovi odpůrci „potrénovali v Kyjevě a připravují u sebe ve Washingtonu "majdan", organizovaný jen proto, nenechat Trumpa nastoupit do funkce“.

Inaugurace Donalda Trumpa má být završena v pátek 20. ledna.

ea24

zdroj:http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2248-vladimir-putin-ohromil-proti-trumpovi-se-chysta-majdan-video

Facebook komentáře