Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VIDEO: Vladimir Putin si utahoval z amerického mainstreamu, zprávy o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě označil za politickou zbraň.

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

V USA jsou síly, které se budou snažit delegitimizovat Trumpovo prezidentství! [CZ Titulky]

  • video-vladimir-putin-si-utahoval-z-americkeho-mainstreamu-zpravy-o-trumpovi-a-prostitutkach-v-moskve-oznacil-za-politickou-zbran

VIDEO: Vladimir Putin si utahoval z amerického mainstreamu, zprávy o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě označil za politickou zbraň. V USA jsou síly, které se budou snažit delegitimizovat Trumpovo prezidentství! [CZ Titulky]

Vladimir Putin včera na tiskové konferenci v Kremlu se vyjádřil na téma „fake news“ západního a zejména amerického mainstreamu o tom, že Donald Trump měl v Moskvě setkání s tamními prostitutkami. Ruský prezident se pozastavil nad tím, že by se Donald Trump nechal tak lehce sbalit, když je celý život obklopen nejkrásnějšími ženami na světě. Zároveň ale uznal, že ruské „sociální pracovnice“ jsou nejlepší, ale jako prezident správně uvedl, že prostituce je problémem společnosti a vlády, když mladé ženy nemají jiný zdroj příjmu. Už předtím však varoval Donalda Trumpa, i když ne adresně a přímo, že v USA jsou síly, které budou podle Vladimira Putina usilovat o delegitimizaci Trumpova prezidentského úřadu. Podle ruského prezidenta hrozí v USA dokonce nepokoje na způsob kyjevského Majdanu.

Na prvním místě tohoto útoku budou globalistická média. Tento rok bude ve znamení snahy mainstreamu poučit se z amerických voleb, kde alternativa naprosto mainstream převálcovala. A tyto procesy čekají i Českou republiku. Redakce Washington Post připravuje podle našich informací o serverech české alternativy článek, naše redakce už byla také oslovena se sérií dotazů od Washington Post ve skrze točících se okolo toho, jestli píšeme pro-ruskou propagandu a kdo nás financuje, přičemž je evidentní, že západní média zajímá vznik cenzurního oddělení při ministerstvu vnitra, které operuje pod názvem Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Majdan totiž vůbec nemusí probíhat na náměstích, ale na internetu a v poslaneckých kuloárech. Nástup Donalda Trump do funkce odpálí na mediální scéně lavinu, která se bude snažit za pomoci všech prostředků zlikvidovat alternativní informační zdroje, které v podstatě mainstreamu odebraly monopol na zpravodajství.

Mocné síly chystají v USA Majdan proti Trumpovi

Podle serveru Sputnik má ruská vláda informace, že v Kyjevě jsou trénováni specialisté na rozpoutání Majdanu ve velkých městech v USA [1]. Není bez zajímavosti, že zfalšovanou složku o Trumpovi a prostitutkách v Moskvě vyrobil stejný agent britské MI-6, který byl současně informačním zdrojem ve skandálu FIFA [2]. Tajné služby tak používají výrobu kompro materiálů na ovlivňování politických procesů, a to dokonce i v nadnárodních procesech řízení, což je velmi nebezpečný trend. Mainstreamová média na západě potom mají jediný úkol, tyto falešné zprávy legitimizovat a proprat je ve svých mediálních outletech, aby se z těchto vymyšlených zpráv stala všeobecně přijímaná pravda. Mainstream ve skutečnosti už jinou úlohu ani nemá. Jde pouze o pračky na falešné zpravodajství. Když se podíváte na Českou televizi nebo na CNN, tak už nevíte, jestli ti lidé a redaktoři ještě vnímají rozdíl mezi tím, co je pravda a co je obyčejný fabrikát.

Při amerických volbách se ale ukázalo, že tyto mediální mainstreamové pračky na pravdu se zadřely, i když jely na 200% a snažily se ze všech sil. Lidé přestávají mainstreamu a jeho médiím věřit, stále více lidí si uvědomuje, že zapnout si televizi nebo koupit si noviny není cestou k získání pravdy, ale je to cestou k přeprogramování společnosti a populace k převzetí prefabrikovaných postojů a stanovisek, které nemají s pravdou nebo racionalitou nic společného. Mainstream stále nedokáže pochopit, proč alternativa získává takový vliv. Je to autoimunitní reakce otráveného organismu. Když sníte závadné jídlo, mozek začne vyvolávat signály ke zvracení. Stejně tak je to s mainstreamem. Lidé už mají po krk otráveného zpravodajství a organismus reaguje zvracením. Tím, že mainstream začne pumpovat do lidí více jedu, tím se občan neuzdraví.

Mainstreamová média jako zadřené pračky na špinavé lži

Vznik úřadů na pravdu a různých monitorovacích center je pouze zoufalý pokus navázat tam, kde mainstream už totálně selhal. Média jsou de facto pračky na špinavé lži. Importovat do myšlení obyvatelstva jediný „pravdivý“ názor a kdo bude dělat problémy, na toho si orgány posvítí. Takovýto systém představuje poslední křeče demokratické společnosti předtím, než se stane skutečnou a všeobjímající totalitou. Jaký to musí být obrovský strach, když největší mainstreamové servery v USA vrhají veškeré úsilí proti novému americkému prezidentovi? Ale to není nic nového. Je to pouze zvětšený model procesů, které probíhají v ČR od roku 2013. Obrovská mainstreamová mediální kampaň proti prezidentu republiky. Kampaň trvá už 4 roky a nezdá se, že by jí měl být někde konec. Mainstream má zkrátka své politické cíle.

Proč existují média? Aby utvářela veřejné mínění. Kdo to ještě nepochopil, nepatří do 21. století. Miliardář klidně nechá krachnout uhelné doly, ale mediální vydavatelství si hýčká. Viz. Zdeněk Bakala. Když jdete do politiky a myslíte to vážně, tak nejprve koupíte největšího vydavatele novin v zemi. Viz. Andrej Babiš. Možná si někdo řekne, proč si někdo nekoupí i televizi. Proč by to ale v ČR někdo dělal? Česká televize udělá stejnou práci za hubičku a ještě za peníze daňových poplatníků. Takže potom se díváte na ČT na americké volby, kde celé osazenstvo pozvaných hostů doslova horuje pro Hillary Clinton a když se proti tomu ohradí regulátor RRTV, tak vedení redakce zpravodajství se proti tomu také ohradí, že si nejsou ničeho vědomi, že přece přebírali informace od CNN… no právě, od CNN. Anebo se díváte na ČT a na hosta, který se vyjadřuje k mezinárodním otázkám jakýchsi hodnot, ale ještě před několika lety točil porno videa pro českou gay komunitu. ČT je k nezaplacení (obrazně i doslova). No řekněte, kdo z vás to má?

Média v USA budou na Trumpa útočit jako ta česká na Zemana

Donalda Trumpa čeká stejný boj proti mainstreamu, jakému čelí v ČR Miloš Zeman. Ovšem Donald Trump bude disponovat na rozdíl od českého prezidenta obrovskou mocí, může se snažit redukovat význam a finanční podporu USA pro provoz NATO a to jsou velmi vážné důvody k tomu, aby se někdo pokusil Trumpovi dokončit prezidentský mandát. Když Victoria Nuland rozdávala v prosinci 2013 na kyjevském Majdanu koláčky, stejně tak není vyloučeno, že bude jednoho dne někdo rozdávat koblihy demonstrantům ve Washingtonu nebo v New Yorku. Veřejné mínění je hlavním motorem a mandátem politických procesů. Politici se bojí prosazovat velké kroky bez podpory lidu, protože tím si dělají alibi pro pozdější důsledky. Média mají za úkol měnit veřejné myšlení a manipulovat s ním. Proto je alternativa a její působení vnímáno jako rozkladný element. Majdan se opravdu nemusí odehrávat je na ulici. Majdan na internetu a v podobě zákonů proti svobodě slova bude mnohem horší.

Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Facebook komentáře