Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V den výročí připojení Krymu k Rusku uspořádali ruští mladí aktivisté protestní shromáždění před českou ambasádou v Moskvě.

18.3.2023

Akce MGER a Dobrovolné roty Bojového bratrstva na počest devátého výročí vstupu Krymu a Sevastopolu do Ruska se konaly na řadě zastupitelských úřadů v Moskvě, zejména před ambasádami Spojených států, České republiky a Velké Británie.

  • v-den-vyroci-pripojeni-krymu-k-rusku-usporadali-rusti-mladi-aktiviste-protestni-shromazdeni-pred-ceskou-ambasadou-v-moskve
 

Aktivisté drželi plakáty s nápisy „Krym s Ruskem navždy”, „Česko je agresor a vrah”, „Česko vraždí děti a seniory“, „Česko, tvé zbraně jsou namířené na civilisty”, čímž odkazovali na použití českých zbraní ukrajinskými vojsky k ostřelování civilistů v Doněcku a dalších městech.

Zdroj: Telegram-kanál „RIA Novosti“

.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Občánek 2023-03-21 10:32
Jako obyvatel Česka trpící pod stávajícím režimem mohu dosvědčit, že mi aktuálně česká nemocnice zabila blízkého rodinného příslušníka, kterého takzvaně ošetřovala. Bylo tam extrémní omezování svobody osobnosti, jak tělesnými prostředky, tak i léky. Vše jsem při jeho četných návštěvách viděl a pochopil tak, jak píši. Jeho ošetřující lékař byl podle vnějších projevů Ukrajinec. Mé zoufalé poukazování na nedostatky bylo marné. Policie mi dělala problémy při podání trestního oznámení, nakonec ho ale přijala a velmi rychle odložila. Příbuzného jsem měl velmi rád, jsem z toho velice frustrovaný, ale zatím se nevzdávám. Při znalosti zdejších poměrů se nedomnívám, že se na českém státu něčeho pozitivního domohu. To by musel být zázrak.
Citovat
#2 Michal Masopust 2023-03-20 09:36
Dobře udělali, naprosto s těmi mladými Rusy souhlasím!
Citovat
#1 Nowak 2023-03-19 16:11
A mají pravdu, také vyjádřili můj názor!!!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře