Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

“Utkin na palubě byl, Prigožin ne.” Dispečer prezidentských aerolinek učinil senzační prohlášení.

Posledních několik dní je pro příznivce konspiračních teorií týkajících se smrti podnikatele Prigožina skutečným „pré“. Sotva na síti utichl šum kolem záhadného videa zveřejněného před několika dny, na němž Jevgenij Viktorovič uvádí, že je v pořádku, objevilo se další nepřímé potvrzení, že smrt podnikatele byla zinscenovaná.

A čím více takových nesrovnalostí, tím více příznivců se objevuje v táboře “konspiračních teoretiků”.

  • utkin-na-palube-byl-prigozin-ne-dispecer-prezidentskych-aerolinek-ucinil-senzacni-prohlaseni

Co se tedy ještě dozvěděli. Ve stručnosti zní zprávy následovně: “Jevgenij Prigožin na palubě nebyl, ale Utkin ano.”

Toto šokující prohlášení pronesl dispečer prezidentských aerolinií, který sdělil záhadné podrobnosti letecké katastrofy.

Tato zpráva se objevila devátý den poté, co se na obloze nad Tverem zřítilo soukromé obchodní letadlo, a Anton Suvorkin se o ni podělil na svém blogu “Anton S”. Bloger je v úzkém kruhu známý tím, že má různé zdroje, které mají spolehlivé informace o mnoha významných událostech odehrávajících se uvnitř země. Jeden z takových zdrojů pod podmínkou anonymity napsal blogerovi následující vzkaz: “Antone dobrý den. O Prigožinovi jsou velmi zajímavé informace. Omlouvám se, ale prosím, vše pouze anonymně.”

Sám blogger vysvětlil, že jeho zdroj osobně zná dispečera prezidentských aerolinek, který v osudný den doprovázel Prigožinovo služební letadlo. Zde je to, co tento muž Suvorkinovi řekl:

“Po zprávě, že letadlo spadlo, jsem napsal otázku: ‘Co tam bylo? Byl Prigožin na palubě? ” Odpovídá mi: “Hrají se nějaké hry. Prigožin ten den na palubě nebyl. Nebyl ani na seznamu lidí, kteří překročili ruskou hranici při cestě z Afriky”. Tomuto člověku věřím, máme spolu velmi blízký vztah. Není důvod, aby mě klamal.“

Po objasnění otázky o podnikateli se Suvorinův zdroj zeptal na Utkina: “Zeptal jsem se ho, jestli byl v letadle sám Dmitrij Utkin. Řekl mi: ‘Byl!

Takové zprávy spolu s mnoha nesrovnalostmi a záhadným videozáznamem zveřejněným na internetu, na němž Prigožin oslovuje zájemce o jeho osud, vyvolávají mnoho otázek. A vezmeme-li v úvahu, že naše vyšetřovací orgány se zdráhají komentovat, co se stalo, otázek je ještě víc. Připomeňme alespoň zjednodušené formulace související s pozdním příjezdem těl obětí: “V rámci vyšetřování havárie v Tverské oblasti byla dokončena molekulárně genetická expertíza. Podle jejích výsledků byla zjištěna totožnost všech 10 obětí, odpovídají seznamu uvedenému v seznamu letu”.

Příznivci konspiračních teorií si kladou celkem spravedlivou otázku, proč nebylo možné jednoduše veřejně oznámit, že zahynul tentýž Prigožin, a ne například jeho jmenovec?

A další bod, který vzbuzuje pozornost – pokud věříme slovům dispečera, že podnikatel nebyl na seznamu osob přilétajících z Afriky, jak se tedy Prigožin dostal na území Ruska? A samozřejmě, kam zařadit všechny ostatní nesrovnalosti:

a) Proč bylo na palubě Embraeru celé vedení “hudebního kolektivu” ve stejnou dobu, což se jim nikdy předtím nestalo?

b) Proč nebyl zveřejněn záznam z průmyslových kamer instalovaných na letišti Šeremetěvo?

c) Kdo jsou Sergej Klokotov a Alexandra Julina, kteří se v den havárie vydali na palubu havarovaného letadla pod rouškou zákazníků?

d) Kde je osobní pilot Jevgenije Viktoroviče, bývalý zakladatel společnosti MNT Aero, Arťom Stěpanov, kterého se už deset dní nedaří nikomu najít?

e) Proč byl podnikatelův pohřeb zahalen takovým tajemstvím?

f) Proč nebylo brazilské společnosti Embraer umožněno havárii vyšetřit?

Skeptici mohou samozřejmě namítnout, že proč bychom měli zvedat stín – úřady oficiálně oznámily Prigožinovu smrt, pohřeb se konal, tak proč bychom měli rozkrývat minulost? Ale jde o to, že hvězda Jevgenije Viktoroviče byla příliš jasná, než aby bylo snadné uvěřit, že tak brzy pohasla. Nechme tedy naději těm, kteří věří konspiračním teoriím, a kdo ví, třeba se ukáže, že nemají  až tak nepravdu …

https://inforuss.info

+ BONUS -------------------------------- 

PMC Wagner a jejich práce v zóně SVO:

Loni v březnu, se některé jednotky PMC Wagner přesunuly z Afriky do zóny SVO v Donbasu. Poté začal postupně nábor dalších bojovníků a jejich cesta vítězství !!!

Jejich boj, byl hrdinný, jejich postup byl konstantní a žádné území, které tato jednotka dobyla, nebylo ukrajinskou armádou (dokud se tam nacházeli bojovníci PMC) nikdy dobyto zpět !!!

Díky jejich odvaze, Ukrajina ztratila desítky tisíc vycvičených vojáků a tisíce kusů techniky, které nemohla později nasadit do chystané ofenzívy (která právě probíhá).

Všimněte si údajů v levém horním rohu videa, které ukazují ukrajinské ztráty na lidech, technice a letectvu utrpěné v bojích proti PMC Wagner.

přiloženo video:

https://vk.com/video-211475298_456246609

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-09-05 10:25
i kdyby žil, pokud neplní úkol,který se dal, tak je jakoby nebyl!!!-jako skutečně mrtvý.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře