Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusové se nemusí nikoho na západě ptát, co mohou dělat v Sýrii!

Hodnocení uživatelů:  / 26
NejhoršíNejlepší 

Kdy prozápadní pisálci konečně pochopí, že Rusové nejsou jako zbytek Evropy, který si nedovolí bez souhlasu Washingtonu ani „prdnout“?!

Západní média velice nekorektně a zcela účelově srovnávají situaci v Sýrii s děním na Ukrajině! Na velkých prozápadních serverech typu Novinky.cz se to hemží články, ve kterých dobře placení „presstituti“ tvrdí, že Rusové se v Sýrii chovají jako na Ukrajině a jejich vojáci se údajně v obou zemích pohybují, jak se jim zachce, přestože nasazení svých pozemních sil popírají!

Jak je u protiruské propagandy „dobrým zvykem“ její šiřitelé zcela ignorují fakta a řídí se pouze heslem klidně lži, jen když to splní svůj účel! Na rozdíl od Donbasu na Ukrajině, kde žádná pravidelná ruská armáda nikdy neoperovala (kdyby totiž Rusko skutečně vedlo bojové operace proti Ukrajině, tak dnes Slovensko sousedí s Ruskou federací), svou vojenskou přítomnost v Sýrii Rusko nikdy nepopíralo!

  • rusove-se-nemusi-nikoho-na-zapade-ptat-co-mohou-delat-v-syrii
Ruská federace sice v současné době nepodniká Sýrii žádné pozemní vojenské operace, což ovšem neznamená, že jednotliví ruští vojáci nemohou pozorovat pozemní akce syrské armády a případně navádět ruské letectvo při bombardování na cíl! Poukazovat tedy na to, že si pár ruských vojáků pořídilo fotografie z různých syrských lokalit a používat to jako vodítko toho, že se ruské pozemní jednotky účastní bojů v Sýrii je ubohé a jako nějaký důkaz to může brát pouze nějaký hlupák! 

Na závěr článku ještě musím podotknout, že i kdyby se nakonec Rusko rozhodlo poslat své vojáky do pozemních bojů o Sýrii, nemusí se nikoho na západě ptát, nebo dovolovat, zda to může udělat! Rusové jsou totiž na rozdíl od Američanů v Sýrii legálně na pozvání syrské vlády a prezidenta Asada! Pokud se tedy Rusové, případně Íránci s Asadem dohodnou na zapojení jejich armád do pozemních bojů, nikomu dalšímu do toho vůbec nic není! 

Západ by se měl naučit dělat to, co hlásá, tedy respektovat suverenitu a svobodnou volbu jednotlivých států si zvolit do čela země svého lídra, bez ohledu na to, zda se to Američanům, nebo někomu z Evropské unie líbí nebo ne! Američané a jejich „spojenci“ (rozuměj vazalové) se také musí přestat vměšovat do vnitřních záležitostí druhých a lézt tam, kam je nikdo nezval! 

Pokud se tak nestane, západ tím sám sebe pasuje do role agresorů a teroristů, kterou sám tak rád přisuzuje druhým! 

Ladislav Kašuka.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#1 fr.oplustil@seznam.cz 2015-11-09 21:18
Povaha (lži)komentářů z mainstreamových médií k tématu Sýrie však také ukazuje na znepokojení Západu. Ruské vzdušné síly operují velmi efektivně a (zatím) beze ztrát. I s poměrně malým počtem svých letounů.
A to nemůže nechat západní vojensko-politi cké struktury v klidu. Kolikrát již vyhlásily svá konfrontační "varování"!? Kolikrát již ty kruhy předpověděly Putinovi a Rusku vojenské a politické fiasko té operace. Dokonce to svými životy muselo zaplatit i na 250 nezúčastněných ruských turistů (jejichž jedinou vinou bylo to, že jsou Rusy). A stejně tak se chovají i hlásné trouby (pro)US propagandy.
Jenže regulerní syrská armáda sice pomalu, ale jistě osvobozuje jednu osadu za druhou, jedno město za druhým.

Facebook komentáře

Nejčtenější