Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusové létají u svého moře a Amíkům to vadí

Kolem Černého moře se rozkládají následující země: na západě balkánské státy Bulharsko a Rumunsko, na severu Ukrajina, na severovýchodě Rusko, na východě Gruzie, na jihu Turecko.....Tak a teď mi někdo vysvětlete, co tam...

  • rusove-letaji-u-sveho-more-a-amikum-to-vadi

Ruský stíhací letoun se nad Černým mořem přiblížil k americkému vojenskému letadlu na vzdálenost 1,5 metru. Napsala to agentura DPA s odkazem na informace Pentagonu. Stroj amerického námořnictva byl v té chvíli na průzkumném letu a svou misi musel předčasně ukončit.

Podobné incidenty nejsou výjimečné. V listopadu loňského roku se v mezinárodním prostoru nad Černým mořem ruská stíhačka Suchoj Su-30 přiblížila na vzdálenost 15 metrů k americkému hlídkovému a špionážnímu letounu P-8A Poseidon. Suchoj Su-30 se kolem amerického stroje pohyboval 24 minut. Dokonce přeletěl zprava doleva před nosem P-8A se zapnutým přídavným spalováním, což vyvolalo silné turbulence.

Další incident se odehrál loni v červnu nad mezinárodními vodami Baltského moře. K americkému výzvědnému letounu RC-135 se přiblížila ruská stíhačka Su-27 na pouhé dva metry.

Moskva později v prohlášení uvedla, že manévr nebezpečný nebyl. Ruský generál ve výslužbě Nikolaj Antoškin dodal, že americká letadla nemají nad Černým mořem co dělat a má pravdu. Docela by mě zajímalo, jak by se USA líbilo, kdyby Rusové létali nad jejich územím. To by byl řev a vzápění pravděpodobně třetí světová válka, protože to je to, čeho chtějí dosáhnout.

Stále víc se blížíme ke katastrofickému scénáři, které pro nás vymyslela horní vrstva vyvolených. Podle nich by na zemi měla zůstat miliarda lidí, které bude pracovat na vyvolené a zbytek chtějí prostě a jednoduše vyvraždit. Zdroje ubývají a lidé přibývají. Jsou to velmi jednoduché počty a proto se musí něco stát a také se stane. Je to nevyhnutelné a jde vlastně jen o to, KDY.

S kým má Černé moře hranice?

Kolem Černého moře se rozkládají následující země: na západě balkánské státy Bulharsko a Rumunsko, na severu Ukrajina, na severovýchodě Rusko, na východě Gruzie, na jihu Turecko. Největšími řekami, které do Černého moře přivádějí své vody, jsou Dunaj na pomezí Rumunska a Ukrajiny, Dněstr a Dněpr na Ukrajině a Don v Rusku. Za součást Černého moře bývá považováno menší Azovské moře, jež od Černého moře na severovýchodě odděluje Kerčský průliv. Ze severu do Černého moře vybíhá poloostrov Krym.

Tak a teď mi někdo vysvětlete, co tam Amíci dělali? Já jsem neobjevila ani kousíček půdy USA.

Zdroj: http://www.na-septande.cz/rusove-letaji-u-sveho-more-a-amikum-to-vadi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-30 16:33
Té pakáži z USA nestačí, že vyvraždili v Americe téměř všechny Indiány a tak se začali roztahovat v celém světě a vyvolávají jen další války. Jsou to vrazi a tak by je měl svět stejným způsobem odstranit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře