Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putinova smeč tvrdě zasáhla Obamu do obličeje. Na rozloučenou.

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Se škodolibou dikcí a vítězoslavnými obrázky Baracka Obamy média informovala o vyhoštění ruských diplomatů v reakci na údajné „hackerské útoky proti americkým politickým institucím i jednotlivcům“. Válečnými bubny nabuzený svět očekával přinejmenším stejně „tvrdou“ odvetu ruského prezidenta. Přišla ještě tvrdší.

Ruské ministerstvo zahraničí navrhovalo prezidentovi vyhoštění rovněž pětatřiceti amerických diplomatů a uzavření dvou budov využívaných Američany, Brity a Kanaďany v Moskvě. A přesně na to Bílý dům čekal.

  • putinova-smec-tvrde-zasahla-obamu-do-obliceje-na-rozloucenou

 

Kdyby se Obamovi poradci při své povýšenosti občas obtěžovali zalistovat ruskými novinami, nevypadal by teď dosluhující pán Bílého domu jako až takový blbec.

Určitě by si totiž všimli dvou kouzelných slov, která jsou v ruských médiích ve spojení s Putinem jako doma: ассиметричный ответ.

Proč všechny americké administrativy „Putinovy doby“ nepřestaly obviňovat ruského prezidenta ze „studenoválečného uvažování“? Protože právě tak samy uvažovaly a uvažují. A tak si ani Obamovi lidé neuvědomili, že Putin není Chruščov.

Putin znovu využil asymetrie. Stál rovnou u sítě a vypálil přesnou pecku, kterou navíc strefil Obamu přímo do jeho předůležitého obličeje. Ne z milosti, ale na rozloučenou. Tak, jak si americký prezident zaslouží. Amerika, Evropa ani Blízký východ se za těch osm let nezměnily samy od sebe.

Obama vykopl ruské diplomaty v čase, kdy jim to možná přijde vhod. Stráví pravoslavné Vánoce se svými blízkými. Mezi tím Vladimir Putin v odpovědi na Obamův krok nejenže nikoho nevyhodil, ale ještě pozval všechny děti amerických diplomatů akreditovaných v Rusku na novoroční a vánoční oslavy do Kremlu. Není pochyb, že tam budou i vyhoštění Rusové.

A tak je dost pravděpodobné, že se všichni setkají u jednoho stolu a dospělí si připijí na zdraví… Donalda Trumpa.

zdroj:http://eurasia24.cz/blogy-a-komentare/item/2212-putinova-smec-tvrde-zasahla-obamu-do-obliceje

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#2 Miroslav Bobek 2016-12-31 17:22
Vzteklá opice
https://s27.postimg.org/56jbd5t6b/opice.jpg
#1 damirr@volny.cz 2016-12-31 08:04
Putin svým postojem dokázal, že umí psychicky velmi brilantně protivníka "usadit". A tak černoušek jako malý kluk může jen s pocitem zahanbení odejít do kouta a tam přemýšlet o své malosti a nadměrné hlouposti. A tak si všichni přejme do roku 2017 jen moudra jakých dosahuje Putin a můžeme Rusku jen závidět takového vůdce a hlavně velikána který udivuje svými činy celý svět. A jen hlupáci budou dál ve své malosti zvracet nesmyslné plky. A teď už jen přání všem šlechetným lidem "šťastný a veselý Nový rok".

Facebook komentáře

Nejčtenější