Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PUTIN VYDAL ROZKAZY RUSKÝM SPOLEČNOSTEM, ABY SE PŘIPRAVILY NA URYCHLENÝ PŘECHOD DO VÁLEČNÉHO STAVU

Ruský prezident Vladimír Putin vzkázal všem společnostem, státním i soukromým, že musí být připraveny na rychlý přechod do válečného stavu. Zdůraznil, že tato schopnost je stěžejní pro osud národní bezpečnosti.

  • putin-vydal-rozkazy-ruskym-spolecnostem-aby-se-pripravily-na-urychleny-prechod-do-valecneho-stavu

Podle oficiální tiskové služby Kremlu učinil ruský prezident toto prohlášení ve středu na konferenci s vedoucími představiteli ministerstva obrany a vrchními manažery největších společností zbrojního průmyslu.

„Rád bych poznamenal, že schopnost jakékoli ekonomiky okamžitě zvýšit produkci zbrojní techniky a služeb, když je to třeba, je jedna z nejdůležitějších podmínek pro národní vojenskou bezpečnost. Všechny strategické…a velké podniky na to musí být připraveny,“ uvedl Putin.

Ruský vůdce dodal, že spolu s vrchními představiteli ministerstva obrany celou tuto záležitost již prodiskutoval v letech 2015 a 2016. Požádal tedy účastníky předešlých konferencí, aby se vyjádřili k tomu, jaké problémy již byly vyřešeny a které stále na řešení čekají.

Konference se týkala výsledků vojenských cvičení Zapad 2017, které se konalo v září. Cvičení vzešlo z iniciativy ruských a běloruských vojenských sil. Do sousedního Běloruska Rusko poslalo přibližně 3000 svých vojáků, kteří se spolu se 7000 vojáky a důstojníky hostitelského státu zúčastnili cvičení hned na šesti místech. Rusko přijalo běloruské jednotky na třech svých vojenských územích.

Podle údajů ministerstev obrany Ruska a Běloruska, se vojenského cvičení zúčastnilo o něco méně než 13 000 vojáků. Oba národy dohromady do cvičení zapojili přibližně 70 letadel, 680 obrněných vozidel, včetně 250 tanků, 200 dělostřeleckých zbraní a 10 válečných lodí.

Zdroj:http://tadesco.cz/putin-vydal-rozkazy-ruskym-spolecnostem-aby-se-pripravily-urychleny-prechod-valecneho-stavu/

https://www.rt.com/politics/410646-putin-orders-all-russian-companies/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-11-24 17:01
Idiot Jan Nowak, kdo tady chce víc harašit zbraněmi? Jsou to NATO a americká válečná verbež, osle. Konečné řešení tady zaváděl Hitler a teď se toho ujala Amerika. Že obkličují Rusko, to asi tvůj mozek nepochopí, protože je na úrovni lidoopa.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře