Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putin: Situaci s uprchlíky, která je v EU bych v Rusku nikdy nedopustil

Hodnocení uživatelů:  / 21
NejhoršíNejlepší 

Nelze dopustit, aby v Rusku vznikla situace s nezákonnou migrací, podobná té, která je nyní v Evropské unii, řekl prezident RF Vladimir Putin.
„Velkou pozornost si zaslouží situace s nezákonnou migrací. To je komplexní úkol a vyřešit ho v rámci svých pravomocí musí všechny státní orgány“, řekl Putin během vystoupení na zasedání MV.

 

 
  • putin-situaci-s-uprchliky-ktera-je-v-eu-bych-v-rusku-nikdy-nedopustil

„Vidíme, co se děje na hranicích Evropské unie. Takový horký problém, díky Bohu, nemáme, také zásluhou vašeho úsilí. Ale nelze dopustit, aby se něco podobného stalo u nás, ačkoliv chápeme, že máme velký problém: u nás jsou miliony migrantů, především samozřejmě z republik bývalého Sovětského svazu„, řekl.

 

Podle slov hlavy státu „je třeba jednat tak, aby lidé žili v normálních podmínkách, pracovali tam, kde je přijímají do práce, aby dodržovali zákony Ruské federace, tradice národů, mezi nimiž žijí“.

„Tak, aby to nevytvářelo problémy na trhu práce u nás uvnitř Ruska, aby to nevyvolávalo podráždění občanů Ruské federace. To je velmi jemná, specifická, ale mimořádně důležitá práce, která je důležitá i v ekonomické sféře, i ve sféře sociální stability“, řekl Putin.

„Prosím, aby byla zajištěna úzká spolupráce všech zainteresovaných struktur a operativní řešení otázek, spojených s odhalováním a mařením přestupků v této sféře“, uzavřel prezident.

 

Více: http://cz.sputniknews.com/nazory/20160315/2582437/putin-rusko-situace-migranti-eu.html#ixzz433v1yR8P

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 cihla237@gmail.com 2016-03-24 14:45
už jsme nakydali na Putina a Rusko kupu vymyšleností a stále je polovina lidí co si neumí udělat jasno a věří žvatlání elit a sluníčkářů...Vš echna ta hraná nenávist pramení jen a jen z toho, aby se tady proboha nedostal někdo podobný k moci. Ano slavná EUžumpa jednala dlouho tak, že jí Rusko nezajímá, až nám Putin řekl OK, jak chcete.

Facebook komentáře