Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putinovo novoroční poselství občanům Ruska

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Putin sdělil, jak se stát v této noci kouzelníkem.

V. Putin: Vážení občané Ruska! Drazí přátelé!

Rok 2016 končí. Byl sice nelehký, ale těžkosti, na něž jsme narazili, nás stmelily a odhalily obrovské rezervy našich možností dalšího pokroku. To hlavní je, že věříme v sebe, ve své síly, ve svou zemi. Pracujeme, pracujeme úspěšně, a mnohé se nám daří. Chtěl bych vám upřímně poděkovat za vítězství a úspěchy, za pochopení a důvěru, za skutečnou a srdečnou péči o Rusko.

 

  • prezident-putin-sdelil-jak-se-stat-v-teto-noci-kouzelnikem

Máme obrovskou, jedinečnou a krásnou zemi! Spojují nás společné starosti a společné radosti, spojuje nás dávná a dobrá tradice vítat Nový rok v rodinném kruhu s nadějí na všechno nejlepší. Ne všichni jsou ale dnes u svátečního stolu. Mnoho našich občanů, někteří i daleko od rodného domu, teď zajišťují bezpečnost Ruska, pracují v podnicích, mají službu v nemocnicích, řídí vlaky a letadla.

Všem, kdo plní v tuto chvíli své pracovní a vojenské povinnosti, vyjadřuji moje nejlepší přání do nastávajícího roku. Drazí přátelé! V tuto chvíli vzrušeně čekáme na bití orloje Moskevského Kremlu a jako nikdy jindy jasně slyšíme postup času, cítíme, jak se blíží budoucnost. Tak tomu bývá jen v těchto chvílích našeho kouzelného a oblíbeného svátku.

Má také svá tajemství. Například každý z nás se může stát v této noci tak trochu kouzelníkem. Musíme prostě milovat své rodiče a být jim vděční, obklopit láskou a péčí své děti, svou rodinu, vážit si kolegů v práci, chránit přátelství, hájit pravdu a spravedlnost, být milosrdní a pomáhat těm, kdo čekají na naši podporu. A to je celé to tajemství.

Ať se naplní všechny naše sny, ušlechtilé myšlenky a dobré záměry. Ať panují v každém domě radost a láska. Ať se stávají krásnějšími a přitažlivějšími ulice, města a vesnice, které jsou drahé našemu srdci. Přeji mír a rozkvět naší společné veliké Vlasti — Rusku. Přeji vám zdraví a blahobyt. Blahopřeji vám ke svátku!

K novému roku 2017!

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612314448077-putinovo-novorocni-poselstvi/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#3 danpoisel@seznam.cz 2017-01-01 21:24
Doporučuji Literární noviny 12/2016. Rozhovor s poradkyní Bašára Assada a aktuální reportáž T. Spencerové z Aleppa. Na Britských listech panuje zoufalství a křeč. Poté co vyšlo najevo, že "luxusně" zařízený pokojík tweetující dívenky ve východním Aleppu (když měsíce nešel internet ani elektřina) byl ve skutečnosti pokojík kdesi v Egyptě, kdy se objevila zinscenovaná videa "záchranářských " akci Bílých přileb, ruské bombardování civilistů (kteří se po naaranžovaném výbuchu seběhli a dělali mrtvé a raněné)..., tak redakce v čele s Dolejším dál sveřepě hájí poslední zbytky lží a manipulace o Sýrii a ještě k tomu žádají peníze na provoz.

Putine, Putine, s tímto materiálem se vážně nedá pracovat. Kdy konečně vytvoříš z Finska předměstí Petrohradu. Na Britských listech na to už pár let čekají. A nic. Nebo alespoň pošli malou, docela malinkou, spřátelenou armádu k nám. To se pobavíme všichni. To bude velký "Den Pobedy".
#2 damirr@volny.cz 2017-01-01 17:56
Ten projev jsem si vyslechl na "sputniku" a byl to projev Velkého státníka a inteligentního vůdce Ruského národa. Čest a sláva, nic jiného už není třeba dodat.
#1 jelvl@seznam.cz 2017-01-01 15:53
Poklona.!!

Facebook komentáře

Nejčtenější