Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pochodem na Moskvu Prigožin Putina opravdu naštval a Šojgu a Gerasimov ho nesnáší od začátku.

Prigiožin, by teď v žádném případě nepřijal rozkaz od nikoho jiného, než od Putina a ten se zase nechce rozhádat se Šojguem, s kterým přátelí od úplného začátku své vlády a nějakým způsobem ho obejít.

Je v tom bordel v osobní rovině, nehledejte v tom geniální plán. Když Wagnerovci říkají, že Prigožin chtěl nyní po Artěmovsku dobýt Charkov, což by bylo super a byl odmítnut ministerstvem obrany, jsou to prostě blbé třenice co pomáhají akorát tak Ukrajině.

  • pochodem-na-moskvu-prigozin-putina-opravdu-nastval-a-sojgu-a-gerasimov-ho-nesnasi-od-zacatku

Buď si v tom udělají Rusové pořádek, nebo se budou muset obejít v rámci SVO bez Wagnerovců, což asi nakonec půjde, pokud v tom nebude nějaká zrada kvůli prachům, jak si myslí lidé z PMC.

Je to složité, Wagnerovci se mohou v pohodě stáhnout do Afriky a když budou chtít, klidně si tam zařídí i vlastní stát, nikdo tam, je nezastaví, pokud se tam přesunou v plné síle ...

Oni, ale chtějí pomoci Rusku na Ukrajině a to, že se jim v tom hází klacky pod nohy není zrovna moc dobré a o něčem to svědčí ...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jarek 2023-07-24 03:41
Autor článku má bordel v hlavě a svádí to na ostatní. Jsem zvědavý, co bude trouba psát za měsíc na adresu muzikantů.
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-07-22 23:52
Ale jděte, Vlku, byla to účinná komedie pro vyjevení zrádců RF. Prigožin teď vesele buduje základnu orchestru v Bílé Rusi a cvičí Bělorusy, což by se nestalo, kdyby jej jemnovaní měli plné zuby.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře