Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Plk. Pavel Sviridov : rozvědka získala tajné plány operace Barbarossa-2 proti Rusku

S odstupem času se rýsují podrobnosti kolem předčasného odjezdu Vladimira Putina ze summitu G-20 v Brisbane. Naše sdělovací prostředky si pospíšily s hodnocením, že Putin odjel se staženým ocasem kvůli Ukrajině, protože slušní západní politici s ním nemluví. Vypadá to ovšem, že to bylo trochu jinak. Ruský plukovník a absolvent jazykového institutu při ruském ministerstvu zahraničí Pavel Sviridov, zveřejnil na svém blogu pikantní detaily z velmi dlouhého jednání Vladimira Putina s kancléřkou Merkelovou. Píše:

  • plk-pavel-sviridov-rozvedka-ziskala-tajne-plany-operace-barbarossa-2-proti-rusku
Starý přítel z “vodojemu” mi sdělil příčinu, proč se Angela Merkelová už měsíc zmítá v protiruské hysterii. Jak je známo, na summitu G-20 v australském Brisbane měl Putin čtyřhodinovou schůzku s Angelou Merkelovou, během které mu řekla: “Vladimíre, no tak, Vy jen blafujete, nemáte síly na to přetahovat se s Amerikou. Vaše rakety prostě do Ameriky nedoletí.” Na to ruský lídr, po tříminutové pauze s pohledem na kancléřku, vytáhl z aktovky v Pentagonu vytvořený a potvrzený hlavami hlavních evropských států – členů NATO – plán “Barbarossa-2” (naše rozvědka se vynasnažila).

Podle plánu se Rusko dělí na zóny vlivu a okupuje se vojsky NATO v klíčových centrech. “Je to váš podpis?” – zeptal se merkantilního andílka. Rozčílená, zrudla a kývla. “Tak, tedy, může být, že do Ameriky nedoletí. Ale na základny USA na území Německa doletí přesně, to vám garantuji. No, možná se další desítka raket netrefí a místo na základny spadnou v Mnichově nebo ve Frankfurtu, podle toho jak to dopadne.”

Tetičce se po těch slovech udělalo špatně a schůzka byla ukončena. Putin odletěl z Brisbane předčasně, po téhle schůzce ho nepozvali na společnou snídani. A tak problémy se zdravím kancléřky zůstávají. Stejně jako s jednotou vládnoucí koalice v Německu ..

Zdroj: http://pavel-sviridov.livejournal.com/283997.html

----------------------------------------------------

Plk. Pavel Sviridov – vystudoval Vojenský institut Ministerstva obrany, Akademii řízení Ministerstva vnitra, získal doktorát. Absolvent Jazykového institutu VKIYA při ministerstvu zahraničních věcí RF, ovládá angličtinu, němčinu, čínštinu. Kandidát právních věd. Prezident Fondu temporálních výzkumů, analýzy a prognózy. Autor mnoha publikací na téma psychologie, historie, astrologie a společensko-politických témat. Člen korespondent Akademia kosmonautiky K.E. Ciolkovského.

převzato:http://euroasie.info/plk-pavel-sviridov-rozvedka-ziskala-tajne-plany-operace-barbarossa-2-proti-rusku/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 cihla237@gmail.com 2016-02-21 10:34
pan Jíra zřejmě bere nějaké ty dolárky mimo, ty komentáře už pozoruji dlouho...
panu Vlastíkovi zřejmě unikly skutečnosti co jsou to jaderné nosiče a kolik jich je vyčleněno ne evropské státy, kolik na Česko...
takové ujeté věty nesvědčí o znalosti celé problematiky, pokud sem budeme tahat další ami techniku, tak ten "ruský cirkus" tady bude co nevidět.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře