Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Objevily se zásadní důkazy o účasti Ukrajiny na útoku na obchodní centrum Crocus," říkají Rusové

Byli vycvičeni v Turecku – Velká operace v táboře u Istanbulu vedla k zatčení 40 teroristů! - Jak bylo zorganizováno zapojení ISIS


25.03.2024 | 22:54


Ruskými zbraněmi, které se během války na ukrajinské frontě dostaly do rukou Ukrajinců, byly vybaveni teroristé, kteří zakrváceli moskevské obchodní centrum Crocus a zapálili budovu s úmyslem vyhubit 6200 posluchačů koncertu. informace z Moskvy.

Balistické testy a počty zbraní potvrdily, že se jedná o ztracené ruské zbraně, které se dostaly do držení Ukrajinců.

Zadržený, tádžický terorista na obrázku řekl, že každý z nich měl 15 zásobníků, ale on jich stačil, do nevinných civilistů,  vystřílet „pouze“ 11!

  • objevily-se-zasadni-dukazy-o-ucasti-ukrajiny-na-utoku-na-obchodni-centrum-crocus-rikaji-rusove
Všichni účastníci teroristického útoku v Moskvě byli umístěni do vyšetřovací vazby, a to do 22. května. 

Tádžikové byli naverbováni ukrajinskou službou GUR a byli dokonce vyfotografováni s vlajkou ISIS, když jim byly předávány zbraně, a tyto fotografie byly poté předány kanálu Telegram teroristické organizace ISIS.

Při útoku s nimi byli i lidé s ukrajinskými pasy. Někteří unikli, zřejmě na Ukrajinu, protože byl předem připraven propracovaný plán útěku, který počítal s využitím podzemních tunelů pod obchodním centrem Crocus, přičemž se předpokládalo, že celá budova shoří i s 6200 občany, kteří si koupili vstupenky na koncert.

Pokud jde o jejich výcvik, ten prováděli ukrajinští důstojníci v Turecku, v táboře u Istanbulu, a to dva měsíce předtím, než došlo k teroristickému útoku.

Turecké bezpečnostní síly,  na základě ruských, zpravodajských, informací, získaných od zajatých Tádžiků, dnes provedly speciální operaci  a zatkli 40 islamistů, kteří připravovali další útok na Rusko.

Tato informace vedla V.V.Putina k jeho projevu, podle kterého za teroristickým útokem stojí Ukrajina a "bylo rozhodnuto vyhladit ukrajinské vedení, odpovědné za tento útok" , jak se domnívají Rusové.
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Kelly 2024-03-28 04:09
bylo to CIA, já zde popisuji podobný teroristický útok, kde za tím bylo CIA:
https://aliancenarodnichsil.cz/kdo-stal-v-pozadi-za-teroristickym-utokem-na-centrum-crocus-v-krasnogorsku-u-moskvy/
Citovat
#2 ViktorV 2024-03-27 17:30
To je hrozná špatnost, plánovat a zabít tolik nevinných lidí.
Citovat
#1 Suchož 2024-03-27 14:22
ještě připomínám, jak vynalézavé Lukašenkovy VIDLE s velkými kapitálkami kraalovaly na stránce Novinek několik dní s tím, že měly mařit záměry Putina poškozovat nevinnou Ukrajnu....
Protiruská česká propaganda je plna takových nestydatých lží a výrazů o ruských dezinformacích a fejcích. Ani jediná ruská zpráva však dosud nebyla usvědčena jako lživá a dezinformační. A to ani s pomocí naší instituce pravdy BIS s novým generálem v čele, která o nich jen obecně teoretizuje, taktéž s protiruským zaměřením. Bez možnosti uvést příklad. Údajné napadení Ukrajiny Ruskem ztroskotává na připojení nových samostatných států k Rusku na základě referend. Jejich platnost není závislá na tom, zda jsou někým uznávány, nebo nikoliv, ale na tom, zda byly přijaty prokazatelnou většinou a zda byly ty národy utlačovány. A to byly až letitým terorem, vraždami a bombardováním. Takže podle mezinárodního práva a dle závěrů pozorovatelů průběhu referend je zde agresorem Ukrajina a protiruské opačné výklady mohou být dle mého názoru jen dezinformacemi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře