Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Návštěva Kim Čong-una v Rusku pokračuje...

Ruská tichomořská flotila významně přispívá k zajištění míru a bezpečnosti jak v regionu severovýchodní Asie, tak na celém světě. Při návštěvě Vladivostoku to prohlásil severokorejský vůdce Kim Čong-un.

Kim Čong-un navštívil kampus Dálněvýchodní univerzity ve Vladivostoku a setkal se se severokorejskými studenty. Na univerzitě jich studuje 43.

  • navsteva-kim-cong-una-v-rusku-pokracuje
  • navsteva-kim-cong-una-v-rusku-pokracuje

Severokorejskému vůdci tak byl ukázán model budoucího rozvoje kampusu, vyprávěno o obdobě hadronového urychlovače - synchrotronu - který se staví na univerzitě, a také mu byl předložen obraz zobrazující Ruský ostrov.

Vůdce KLDR vyrazil i do místního akvária. Doprovázel ho guvernér Primorye Oleg Kožemjako. Severokorejskému vůdci se nejvíce líbilo vystoupení mrože Míši, ​​který svými ploutvemi „posílal vzdušné polibky“.

Návštěva Kim Čong-una v Ruské federaci pokračuje od 12. září. Vypadal potěšen státní návštěvou, řekl dříve velvyslanec v Severní Koreji Alexander Macegora.

Severokorejský vůdce Kim Čong-un si tak oblíbil Rusko, chce vidět vše, co ho tolik zajímá, že načasování jeho odjezdu je neznámé.

Přiloženo video a foto:

https://vk.com/video-35660695_456372414

https://vk.com/video-35660695_456372412


https://vk.com/…412

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře