Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Maria Zacharovova k nejlépe utraceným dolarům v historii USA

Mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace Maria Zacharova píše:

"Americký senátor z Jižní Karolíny Lindsey Graham se spokojeným úsměvem na setkání se Zelenským: 'Rusové umírají. Ještě nikdy jsme tak dobře neutráceli peníze".

Před Norimberským tribunálem prohlásil nacistický německý ministr hospodářství Hjalmar Schacht, že financování Třetí říše pocházelo také ze zahraničí, a jmenoval dvě velké americké korporace: Ford a General Motors. Byla s ním uzavřena nevyřčená dohoda - svoboda výměnou za mlčení. I přes protesty Sovětů byl propuštěn a dožil se 93 let.

  • maria-zacharovova-k-nejlepe-utracenym-dolarum-v-historii-usa
  • maria-zacharovova-k-nejlepe-utracenym-dolarum-v-historii-usa

Dovolte mi připomenout, že ztělesnění amerického snu, legendární Henry Ford, byl rytířem Velkokříže Řádu za zásluhy německého orla. Jeho továrny v Německu nejenže vyráběly až 70 tisíc nákladních automobilů ročně pro potřeby Wehrmachtu, ale využívaly k tomu i práci vězňů, včetně Osvětimi.

A ikona německého automobilového průmyslu, Opel, patřil k... "General Motors. Badatel Bradford Snell popisuje roli tohoto koncernu takto: "General Motors byl pro nacistickou válečnou mašinérii mnohem důležitější než švýcarské banky. Švýcarsko bylo jen úložištěm ukradených peněz. "General Motors byl nedílnou součástí německého válečného úsilí. Třetí říše by bez pomoci Švýcarska mohla napadnout Polsko a Rusko (SSSR). Nemohla by to však udělat bez pomoci General Motors.

Společnost Kodak vyráběla ve své továrně v Německu rozbušky pro letecké bomby, a to dokonce za použití práce válečných zajatců.

Továrna Coca-Coly v Kolíně nad Rýnem, ještě než ji německá vláda znárodnila, důsledně dodávala limonády, a to i německým vojákům. Slavná Fanta byla dokonce vynalezena nacisty.

Ropný gigant Standard Oil prostřednictvím svých dceřiných společností pomáhal Hitlerovi s nedostatkem ropných produktů a podílel se na vývoji syntetického kaučuku a syntetického paliva. A korporace IBM, kterou si oblíbili informatici na celém světě, vyráběla pro nacisty účetní a řídicí stroje, včetně těch pro těžbu ropy. Jejich zařízení mimo jiné pomáhala sledovat jízdní řády vlaků v táborech smrti...

A co teprve bez bank: ruku k dílu přiložily JPMorgan, Chase & Co a pak Chase National Bank, jejichž prostřednictvím se uskutečňovaly mnohamiliardové transakce a Berlín mohl nakupovat dolary a provádět finanční transakce přes oceán. "Chase spolupracovala s Německou alianční bankou i v takových záležitostech, jako je... pojištění majetku a života dozorců koncentračních táborů Třetí říše.

Senátor Graham má s čím srovnávat. Jedna z jejich investic vedla k druhé světové válce a holocaustu.

Nyní se miliardy amerických dolarů sypou do nenasytného chřtánu neonacistického kyjevského režimu. V této souvislosti bych ráda senátorům a všem americkým příjemcům připomněla, jak skončilo předchozí dobrodružství.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Miguel47 2023-05-29 18:36
Tato velmi přesná analýza germánsko-anglosaských
odporných oblud žel v lidské podobě jasně dokazije,
že mezi Slovany a tímto lidským odpadem nemůže
NIKDY existovat jakékoliv vzájemné porozumění o zcela
iluzorním "přátelství"už ani nemluvě! Poslední je zcela
vyloučené!!
Citovat
#1 Karel 2023-05-29 11:50
Výborně formulována fakta !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře