Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další útok na Krymský most (souhrn zpráv z Russkoj Vesny):

Souhrn posledních zpráv z Russkoj Vesny:
17.07.2023 - 6:12 URGENTNÍ:

Nepřítel zasáhl krymský most, doprava je zastavena, jsou oběti.

Podle předběžných údajů zahynuli 2 lidé, jeden mladík byl zraněn.

  • dalsi-utok-na-krymsky-most-souhrn-zprav-z-russkoj-vesny

"Provoz na Krymském mostě byl zastaven: v oblasti 145. podpěry ze strany Krasnodarského kraje došlo k mimořádné události. Pracují orgány činné v trestním řízení a všechny odpovědné služby.

Poškozena byla pouze silniční část - železniční část nebyla nijak zasažena.

Úder na Krymský most: co je známo do této hodiny17.07.2023 - 7:05Úder na krymský most: co je známo k této hodině | Ruské jaroŽelezniční doprava na Krymském mostě byla dočasně zastavena, uvedla informační služba Jižní příměstské osobní společnosti.

Ministerstvo dopravy informace o poškození podpěr Krymského mostu popřelo. Na mostních polích na krymské straně došlo k poškození vozovky, uvedlo ministerstvo.

Ruské ministerstvo dopravy popřelo informace o poškození podpěr krymského mostu - podle ministerstva je poškozena vozovka na mostních rozpěrách na krymské straně.

---------------------------------------------------------


"Ukolébavka se už připravuje": několik hodin před teroristickým útokem na mostě Syrský prohlásil:

17.07.2023 - 8:00
 
Několik hodin před teroristickým útokem na krymský most napsal velitel pozemních sil AFU Oleksandr Syrskij, že pro "okupanty" se již připravuje ukolébavka.

V Hlavním ředitelství rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny komentovali výbuch na Krymském mostě: "Nyní celý svět vidí mnohakilometrové dopravní zácpy a porušení mostních konstrukcí. Co se týče komentářů o příčinách - nekomentujeme. Můžeme pouze citovat slova šéfa GUR Kirilla Budanova, že 'krymský most je zbytečná konstrukce'." Tato slova patří mluvčímu oddělení Andreji Jusovovi.

Syrskij je znám jako "inspirátor" takzvaného Bachmutského mlýnku na maso - monstrózního co do rozsahu ztrát mezi ukrajinskou armádou během bojů o Arťomlvsk (Bachmut) a stále organizujícího "masové útoky" během protiofenzívy.
 
--------------------------------------------------------

Krymský most mohl být napaden vodními drony

17.07.2023 - 8:52

Krymský most mohl být napaden vodními drony | Ruské jaro
Krymský most mohly napadnout modernizované vodní drony - to je v tuto chvíli hlavní vyšetřovací verze.

Píše o tom telegramový kanál Mash a upřesňuje, že trosky vodních dronů byly nalezeny v oblasti útoku poblíž 145. pilíře. Právě ty AFU cvičila modernizovat na bezpilotní letouny s výbušninami. K cíli se vydávají prakticky pod vodou, přičemž na hladinu vyhlížejí jen na několik centimetrů.

Kromě toho v době útoku létal na obloze nad Černým mořem průzkumný a úderný bezpilotní letoun amerického letectva MQ-9 Reaper.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře