Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Berkutu" budou vydávat ruské pasy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Generální konzulát Ruska v Simferopolu nařídil, aby byly přijata opatření k zahájení vydávání ruských pasů pro zaměstnance " Berkutu " . Toto bylo uvedeno v prohlášení zveřejněném v pátek večer na stránkách facebooku Ruského ministerstva zahraničí.

 

  • berkutu-budou-vydavat-ruske-pasy

V pátek bylo oznámeno, že ministerstvo vnitra RF nabízí práci v regionálních útvarech pro bývalé zaměstnance ukrajinské policie, kteří utekli z Ukrajiny. Ihned po vyřízení ruského občanství, bude všem žadatelům nabídnuto slibované zaměstnání.

Speciálni jednotky ministerstva vnitra Ukrajiny "Berkut" byly ministrem vnitra Arsenem Avakovem 26. února rozpuštěny. Následně byli všichni příslušníci "Berkutu" pozváni do Sevastopolu, aby vytvořili místní oddíly domobrany. V samém Sevastopolu odmítli místní příslušníci speciálních jednotek uposlechnout rozkaz A. Avakova o rozpuštění speciálních sil.

Vzhledem ke změnám na Ukrajině vystoupilo mnoho ruských politiků s návrhem na přijetí příslušníků "Berkutu" a jejich rodin do RF. O tomto hovořil především vůdce strany "Spravedlivé Rusko" Sergej Mironov, který předložil návrh zařadit "Berkut" do ruské policie. Ještě před tím pozval příslušníky ukrajinských speciálních sil na územní Astrachaňského kraje jeho guvernér Alexander Žilkin.

zdroj:https://www.facebook.com/revoluce.ukrajina

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře