Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Aspen institute

Většina lidí vůbec netuší, že zde podobná organizace, přímo napojená na US Deep state, existuje. Právě přes tuto politickou neziskovku jsou ovšem plně ovládány naše loutky ve vládě, médiích i europarlamentu. Nejedná se samozřejmě o jedinou podobnou instituci, nicméně velmi významné napojení na nejvyšší vládní činitele je více než alarmující.

Takřka jisté je, že právě tato politická organizace „odchovává“ budoucí vrcholné politiky, ať už na úrovni národní nebo unijní. Vzhledem k tomu, že zde najdeme vysoko postavené představitele jak vládních stran (ANO a ČSSD), tak tzv. „řízené opozice“ (ODS, Piráti, TOP0,09, STAN, KDU), opět se potvrzuje, že se v případě uvedených sedmi stran jedná o jakousi novodobou Národní frontu.

  • aspen-institute

A nejen tato organizace, jejíž struktura dosahuje až do USA k Madeleine Albrightové,  alias balkánské řeznici, má obrovský vliv na naši politiku. Tu ovlivňují i různé politické neziskovky, přímo působící v Radě vlády.

Ale zpět k Aspen institutu, jehož pražská pobočka podle všeho “odchovává” budoucí vrcholné politiky, včetně ministrů a europoslanců. 

Zkusme se podívat na pár zajímavých jmen ve strukturách Aspen institutu.

Ze známých politiků najdeme přímo v řídících strukturách pražské pobočky Aspen institutu například Babišovu hvězdu z europarlamentu Ditu Charanzovou. Ano, to je ta, se kterou se tak velmi rád Babiš před eurovolbami chlubil, ta, která – podobně jako ostatní europoslanci z ANO – spolu se svojí eurohujerskou frakcí – dřív ALDE, dnes RENEW – velmi často hlasovala proti národním zájmům, ale zcela zřejmě v zájmu svých loutkovodičů z Aspen institutu. Jejich frakce byla dokonce iniciátorem žaloby na Maďarsko za to, že si dělá suverénní politiku.

Další známou osobou ve strukturách vedení Aspen institutu je poslanec STAN Jan Farský, čemuž se jistě nikdo nediví. U člena této strany zcela očekávané.

K čestným členům vedení pak patří Madeleine Albright a Michael Žantovský. Myslím, že k těmto jménům není třeba nic dodávat.

A nyní se podívejme na zajímavá jména z řad řadových členů Aspen institutu.

Prvním je bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Nejspíš je to právě Aspen institut, co ho do ministerského křesla dokázalo usadit i přes jeho mládí.  Dalším známým jménem je Cyril Svoboda, který již sice není ve vrcholné politice, nicméně v posledních letech se velmi často prezentuje coby poradce premiéra.

Mezi exponenty Aspen institutu nesmí chybět ani dcera profesionální aktivistky, bývalé nadšené komunistické svazačky, posléze kované eurosoudružky Pajerové – Emma Smetana.

Všichni jistě dobře víte, že mezi členy najdeme i islamofilního ministra vnitra  Jana Hamáčka. Zajímavostí je, že dříve byl ve vedení Aspenu, kde ho vystřídala právě Charanzová, předtím řadová členka.

Také eurosvazáci Piráti zde mají zastoupení a to v podobě Jana Lipavského.

Z europoslanců a také členů ODS zde najdeme Jana Zahradila, který sice vloni v nějakém rozhovoru na PL tvrdil, že již z Aspen institutu odešel, nicméně stále tam figuruje. A i kdyby odešel, tak úplně stačí, že zde vůbec kdy byl členem.

Myslím, že vůbec nikoho neudiví, že členkou Aspen institutu je i ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a aby byla rodinka hezky pohromadě, je v Aspenu i její manžel Aleš Chmelař, který je taktéž členem ČSSD.

A teď trochu zabrousíme mezi naši angažovanou uměleckou frontu (nepočítáme-li do ní Emmu Smetana). Dozajista pyšným členem Aspenu je i prodavač chipsů Jiří Mádl.

V Aspen institutu se nachází také návštěvníci srazů Bilderbergu – Jiří Pehe a Vladimír Dlouhý.

V řadách členů Aspen institutu najdeme také dalšího člena ČSSD a zároveň šéfa odborů Josefa Středulu.

A aby byla plejáda ministrů úplná, nemůže zde chybět ani ministr průmyslu Karel Havlíček.

Nikoho jistě neudivuje, že mezi členy Aspen institutu najdeme také Lenku Bradáčovou či další v současné době velmi často mediálně prezentovanou ženu, šéfku TOP0,09 Markétu Pekarovou Adamovou.

Kdyby ve výčtu exponentů chyběl i kamarád kůrovce a solárních baronů Martin Bursík, bylo by to asi podivné. Samozřejmě tam nechybí.

A je-li v Aspenu hlavní Babišova hvězda z europarlamentu, musíte tam logicky najít i jeho hvězdu číslo dva – Martinu Dlabajovou.

V seznamu členů nechybí ani Pavel Fišer, bývalý kandidát na prezidentský post či Miroslav Singer, šéf ČNB.

Členství morálních ikon “pražské kavárny”, exkomunistů generála Petra Pavla, tohoto času želízka v ohni na post prezidenta coby “náhradníka” za Drahoše a vzoru kovaného havloida Petra Pitharta jistě neudiví nikoho.

Výčet ministrů – členů Aspen institutu pak završuje ministr školství Robert Plaga, což plně koresponduje nejen s jeho trvalou podporou inkluze, ale i s tím, že se nedávno jeho ministerstvo ztotožnilo se skandálním rozsudkem v kauze “hidžáb na škole”, čímž podpořil islamizaci škol.

Ze známých členů TOP0,09 je pak členem kromě jejich šéfky i Tomáš Klvaňa, nadšený podporovatel Schwarzenberga v první prezidentské volbě. Dřív Klvaňa figuroval ve vedení Aspenu, nyní je jen řadový člen.

Mezi členy Aspenu samozřejmě nechybí ani nejbohatší český důchodce, bývalý šéf ČSSD a eurokomisař, Vladimír Špidla.

Z pidistrany STAN zde pak najdeme nejen Farského, který je ve vedení Aspenu, ale i jeho spolustraníka a současného šéfa strany Víta Rakušana.

Ze stran nesmíme vynechat ani KDU-ČSL, jejichž členka Zuzana Roithová v Aspen institutu také nechybí.

Výše jsem uvedla jen výčet těch nejznámějších jmen z politiky, či těch, kdo se ve větší míře do politiky “pletou”. Mezi členy samozřejmě nechybí ani mainstreamoví novináři, spousta známých jmen ze zahraničí (zejména ze Slovenska), ale zřejmě bychom zde našli také jména řadových poslanců, zástupců politických neziskovek a mnoho dalších.

Co je asi nejzajímavější je fakt, že mnoho ministrů je zároveň členy Aspen institutu. Lze tedy předpokládat, že právě Aspen institut je jakousi líhní budoucích ministrů. Samozřejmě patřičně instruovaných, či časem určených na ještě vyšší posty, třeba ve strukturách EU.

Mezi členy Aspen institutu tedy najdeme zástupce všech parlamentních stran, vyjma SPD a KSČM. 

Jak známo, tak tento institut je přímo v USA napojen na americkou CNN, resp. na demokratickou stranu, potažmo neocony. Už zaštítění balkánskou řeznicí a zlodějem Bakalou, který z aktuální verze seznamu zmizel (ještě vloni figuroval mezi členy vedení) jasně naznačuje, za koho tato instituce “kope”, čí instrukce zde usazené loutky plní. 

A tristní na tom je, že většina z nich se dostala na vysoké posty v politice také díky řadovým občanům, voličům, kteří možná často ani netuší, koho volí.

Důležitá aktualizace. Od doby, kdy byl článek původně napsán (leden 2020), se Aspen institut obludně rozrostl. Zajímavé je, že takřka ve stejnou dobu, kdy se do této středoevropské pobočky Deep state přidala spousta zástupců z řad „liberální“ polské a maďarské opozice, vstoupil do Aspen institutu také Andrej Babiš a Sebastian Kurz. To samozřejmě zcela jasně vysvětluje, proč ani jeden nepodpořil Maďarsko a Polsko proti EU. Aby si ČR „netrhla ostudu“, musel obě země před Bruselem podpořit prezident Zeman.

Druhá aktualizace: Poté, co se značně „rozmázlo“ členství Andreje Babiše v Aspen institutu, ze seznamu náhle vypadl, nicméně předpokládám, že je jeho členem i nadále, neboť právě z této instituce si od samého začátku vybírá čelní představitele do vlády i EP.

Více jsem k tématu psala již zde.

AKTUALIZACE – Fialova vláda

Samozřejmě i nová vláda či její výše postavení představitelé mají své zastoupení v Aspen institutu.

Nikoho zřejmě neudiví, že byl takový boj o uplatnění inteligencí příliš neoplývajícího, avšak kovaného eurosoudruha Jana Lipavského z Pirátů. Jde samozřejmě o předem připravený a patřičně instruovaný kádr Aspen institutu, což již samo sobě avizovalo, že – ať už za jakoukoli cenu – být ve vládě musí. Zahraničí je tak obsazeno jednou z předem připravených loutek Aspenu.

Tak, jako v případě předchozí vlády, také tentokrát bylo zřejmě předem dáno, že velmi důležité ministerstvo vnitra musí být obsazeno jednou z loutek Aspenu. Úkol splněn a Vít Rakušan ze STANu je jistě plnohodnotnou náhradou jiného člena Aspenu, islamofila Al Hamajdy.

Jak je uvedeno i v původním textu, tak dalším kádrem Aspenu, usazeným na poměrně vysokém postu, je předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Aspen tak bude mít svůj platný kádr i v samotném vedení Sněmovny…

Upozorňuji, že někteří bývalí ministři se objevili v Aspen institutu až časem, je tudíž možné, že se tam brzy objeví i někdo další. Pokud k tomu dojde, budu text samozřejmě průběžně aktualizovat. Totéž v případě, že dojde k nějaké dodatečné obměně ministrů.

AKTUALIZACE:

Členy Aspen institutu nyní najdete rozdělené podobně, jako to známe z WEF. Členy najdete nově zde, ale v institutu jsou podobně jako ve WEF i mladí lídři, které najdete zde. V mladých lídrech najdete mimo jiné i Pekarovou Adamovou, Tatianu Gregor Brzobohatou, Jana Farského (který je i ve vedení), Jan Lukačevič (Seznam), Jiří Mádl, Vít Rakušan, Emma Smetana nebo Adam Vojtěch.

Jisté je, že tito „mladí lídři“ jsou většinou odchováváni pro vysokou politiku, což se potvrdilo i v případě WEF.

Zde najdete jakýsi povšechný přehled, mimo mnoha jiných jsou zde například také kandidáti na prezidenta, k nimž patří nejen Pavel Fischer, ale i Lenka Bradáčová a hlavní hvězdy „pětikolky“ Danuše Nerudová a generál Petr Pavel. Pokud vezmeme do úvahy, že jistou dobu na seznamu Aspenu figuroval i Andrej Babiš, pak je jasné, že příští prezident nebude nikdo, kdo by se o Aspen byť jen neotřel.

Na seznamu najdeme i mnoho jmen ze Slovenska, za vše lze jmenovat například Mikuláše Dzurindu nebo Andreje Kisku.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/aspen-institute/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Mária 2022-10-20 18:35
Ale nie sú toto dávno, pradávno známe veci. Akože máme ponošky? Snáď len tvrde spiaci človek nie je v obraze.
Citovat
#4 Tony Matejka 2022-10-19 13:08
Kdo toho Maxima vypustil z klece? Takové sprosté a nenávistné kecy, vždyť si může ublížit. Zavčasu ho dejte zpět na separaci.
Citovat
#3 Maxim Beneš 2022-10-17 12:21
Ach, bože...vy ( jmarek + disident ) jste opravdu za 32 let poznáním absolutně nepolíbení, vaše mozky jsou prostoduché, jako organismus trepky, v roce 1989 a bez paměti ( trepka také nemá paměť ) !

Asi jste to nepostřehli...m ožná by bylo dobré se podívat na záznam chování a přeměny KSČM od r. 1991 do dnes. KSČM je dnes v podstatě nejodpornější a nejpokrytečtějš í kolaborantnská organizace na polit. mapě. Je to zcela odnárodněná - odsocializovaná - odrevolučněná - ...pokrytecká organizace, která naštěstí už nemá zástupce v politických orgánech v ČR. Jsou to farizejové, non plus ultras. *Jak to správně podotknul jistý po r. 1989 zpět příchozivší opětšlechtic a velmi důležitá postava z ODS - Jan Berwid Buquoy: ,,...konečně se komunisté chovají státotvorně a podporují vládu..." - myslel tím, že dělají hajzlbábu Babišovi. Čili obyčejné KURVY.

Ke slaboduchému projevu p. ,,disidenta" - nemám, co dodat. Po 32 letech nebudu DEBILOVI vysvětlovat koncepci řízení a systém a důležitost ,,voleb" v tomto režimu.

Předpokládám... že schopnosti pana disidenta ( jako většiny ostatních komentujících na dalších webech atd. ) - se rovnají jít se vyřvat, zamávat si vlaječkou, ponadávat si a pokaždé si na závěr obscénních obskurních absurdních demonstrací také zařvat: DEMISI ?!
Citovat
#2 jmarek3 2022-10-16 21:35
Aspen je vlastně US základnou pro ovládání ČR. Těší mne ,že tam nejsou komunisti ani SPD.
Citovat
#1 disident 2022-10-16 21:00
Nikoho z této páté kolony na prezidenta nevolit. To bychom v americké řiti byli až po uši. Volme paní Alenu Vitáskovou ! Jako první českou prezidentku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře