Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Veřejnost si neuvědomuje roli intelektuálů!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Politické echo 5.11.017

Vincent Pribula

Příchod bohů do Valhaly.

Sledovat sešlost povýšených intelektuálů v upadajícím pořadu Václava Moravce, je zkouška vlastního ega z otupělosti. Výběr osobností, kterou žene vlastní mocenská posedlost, nakonec samozvaní intelektuálové hodili na primitivní občany, kteří nechápou jejich roli ve společnosti.

Drahoš, Sokol, Bek, Moravec – jako příchod bohů do Valhaly.

  • verejnost-si-neuvedomuje-roli-intelektualu

Pánové se v roli nadlidí s intelektuální převahou pouštěli do akademických diskusí. S maximální vědeckou přesností došli k závěru, že jsou pro společnost nepostradatelní. Stále více lidí chápe a sleduje kroky českých intelektuálů a stejně tak většina pamatuje, na jejich epochální selhávání a jejich permanentní zradu ve všech oblastech společenského života. Témata otevírala dveře pekla i dveře Valhaly. Nad tím vším se novodobé božstvo povyšovalo a stejnou měrou pohrdalo lidmi.

České elity mají na svědomí kolaboraci ve prospěch cizí moci, nesou plnou odpovědnost za ekonomický a společenský rozklad státu. Nikdy se nezastali lidí práce, střední třídy a 3,5 milionů lidí v bídě. Sami sebe pasovali do rolí intelektuálních vůdců a politických mravokárců. Akademické svobody zprofanovaly na svobodu lokaje korporátních bossů s bezmeznou oddaností a podporou útočných válek ve jménu demokracie a svobody. Tolik lokajů s titulem, odhodlaných prodat vlastní stát i s lidmi jako otroky korporacím, má snad už jen Papua.

Elitám dnes uniká, že jedinci stejné skupiny umí myslet, chápat souvislosti a téměř každý má vzdělání dostačující na pochopení jejich intrik, záměrů a osobních ambic. Naši lidé jsou natolik vzdělaní a kulturně vyspělí, že se mohou vždy postavit psychopatům s akademickým titulem. Neustále zkouší, jak ještě více položit na kolena většinu lidí a jak udržet uměle vytvořenou sociální a politickou nerovnost. Co dělali naše elity při rozkrádání Českého státu? Kde byl jejich akademický hlas a zrcadlo morálky? Z intelektuálních výšin nedohlédli na bezbřehý egoismus, politický cynismus a ožebračování pracujících.

Dnes lkají na tupost lidí, že jim nerozumí, nechápou jejich úlohu a historickou předurčenost.

Historická souvislost s chováním jmenovaných pánů a všech samozvaných intelektuálů vždy byla a bude nadefinovaná s jejich akademickou přesností.

Stejný akademický pohled nabízí jednoznačné vědecké sdělení na permanentní boj o zdroje, boj o moc a s plnou podporou nástrojů, které elity vytvořili, včetně osvědčené manipulace, kterou je debilizace.

Doktoři, inženýři, vědci, politici, státní úředníci, umělci, armáda!

Ti všichni se v nedávné historii podíleli na masakrování a hromadné likvidaci lidí v koncentračních táborech. Intelektuálové se ve velkém a dobrovolně dávali do služeb masového vraždění, likvidaci lidských práv a lidské důstojnosti. Milovníci umění, krásy, vytříbeného vkusu a oslniví rétoři morálky. S intelektuálním nadhledem, při hudbě Vágnera s jistou formou čistoty, kterou nikdo nechápe - vraždili a mučili.

V čem jsou dnešní elity jiné? V čem jsou lepší dnešní tisíce akademiků a intelektuálů?

Je třeba se duševně namáhat a přečíst jejich záměry dříve, než nastolí takové otroctví, ze kterého nikdo neunikne. Elitám je zcela lhostejné, kolik milionů lidí žije v bídě a chudobě. Je jim lhostejné, jak se o nich smýšlí. Vždy budou tvořit kooperující skupinu parazitů, která pošle své vlastní lidi do zničujících válek, do hladomoru a bídy. Historicky tvoří špičku pyramidy a tvoří ji stále. Představa, že vzdělaní intelektuálové jsou lepší, je vědecky ověřená fikce. Žádný akademický titul neudělá z jedince lepšího a stejně tak známá celebrita svým způsobem žitím a uvažováním nenese mravní vzor.

Demokracie v podání intelektuálních elit, znamená vládu novodobé šlechty.

Tolik jedinců toužící po postu prezidenta je k zamyšlení. Co je žene do úřadu prezidenta a proč mají onu potřebu jim být? Proč se najednou vyjadřují ve veřejném prostorů lidé bez morálky a usvědčení zloději? Jak reagovat na jejich drzé moralizování a neustálé poučování?

Většina zdravě uvažující populace odpověď zná!

+ BONUS -----------------

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2017-11-07 19:21
Pěkný a pravdivý člànek!!!!

Facebook komentáře