Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V noci z 8. na 9. března došlo k největší jednorázové masové vraždě v dějinách našeho národa !!!

V noci z 8. na 9. března 1944 poslali němečtí nacisté do plynových komor v Osvětimi na 3800 Čechoslováků - šlo o největší jednorázovou masovou vraždu v dějinách našeho národa !!!

V noci z 8. na 9. března 1944 se 3791 mužů, žen a dětí ze zářijových transportů dozvědělo, že je Němci převezou do „pracovního tábora Heydebreck“, který však neexistoval.

  • v-noci-z-8-na-9-brezna-doslo-o-nejvetsi-jednorazovou-masovou-vrazdu-v-dejinach-naseho-naroda
  • v-noci-z-8-na-9-brezna-doslo-o-nejvetsi-jednorazovou-masovou-vrazdu-v-dejinach-naseho-naroda

Namísto toho je nacisté odvezli k plynovým komorám, kde je povraždili. Tato tragická noc, kterou přežilo pouze několik desítek lidí ze zářijových transportů z Terezína, byla největší jednorázovou masovou vraždou československých občanů za druhé světové války.

Do krematoria II šli nejprve muži. Ženy, které byly odváženy do krematoria II, zpívaly při vstupu do plynových komor Internacionálu, Hatikvu a Kde domov můj.

Počátkem července 1944, v důsledku provedené selekce, byly zhruba tři tisíce mužů, žen a dětí z terezínského rodinného tábora přeřazeny do jiných táborů. Zbývajících sedm tisíc vězňů včetně dětí nacisté během dvou nocí mezi 10. a 12. červencem 1944 zavraždili v plynových komorách.

Likvidace Terezínského rodinného tábora v noci ze 7. na 8. března 1944 a následně během nocí mezi 10. a 12. červencem 1944 představuje největší hromadné vraždy československých občanů za druhé světové války !!!

V roce 1945 toto vyvražďování našeho národa (nezapomínejme také na Lidice a Ležáky a desetitisíce dalších umučených a popravených Gestapem), ukončila vítězná Rudá armáda !!!

Dnes bohužel svůj vděk (nevděk) dokazujeme tak, že vyzbrojujeme armádu země, která uctívá nacisty, jako byl Bandera a staví jim pomníky, čímž defacto pliveme nejen na hroby mrtvých rudoarmějců, ale také na hroby a památku všech Čechoslováků, které zavraždili nacisté !!!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Radomir 2024-03-08 11:23
Karma je zdarma, ono sa im to vráti.
Citovat
#1 Joseff 2024-03-07 21:49
Věčná sláva všem statečným sovětským vojákům, kteří položili své životy při osvobozování našeho bratrského národa. S hlubokou poklonou vám děkuji za sebe, svou rodinu a své předky, že jste vyhnali fašistickou zvěř z našeho území.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře