Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To vám na sobě TAK málo záleží?

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Lucie Luna

Drazí, chtě nechtě se mě situace kolem taktéž dotýká. Nikterak dění v médiích, kde se především koróna virus šíří nesleduji a nepřidávám tak entitě zmatku a strachu svojí energii, ale informace se ke mě přesto pochopitelně dostávají.

A tak si říkám, opravdu se tolik z vás bojíte této nemoci? Nebo jaké pohnutky vedou k tomu, že si všichni tak dobrovolně nechávají vpravit do těla něco, o čem vlastně téměř nic neví? Ze strachu o své pohodlí?

Lidé, to je vám vážně tak lhostejné, co si vpravujete do svého organismu? To vám na sobě TAK málo záleží? Že takhle riskujete svoje zdraví a ochotně se očkujete čímsi, co zaručí pouze 50% ochranu?

Je mi smutno z toho, jak málo využíváte svojí vlastní sílu a moudrost. Jak se necháváte spoutat strachem a skáčete jeden po druhém do jámy lvové. Ať už z pohodlnosti nebo ze strachu.

Chápu vás.... Přesto se ale musím zeptat.

  • to-vam-na-sobe-tak-malo-zalezi
 

Jaký odkaz tím zanecháváte svým dětem, budoucím generacím? Že pod tlakem podlehnete? Že o vaší svobodě rozhoduje politika a ekonomie a někdo jiný? Že moudřejší ustoupí, aby měl klid? Že je prostě lepší držet hubu a krok? Že to má své výhody a to je hlavní? Že zdraví je až za cestováním, potěšením a kulturou?

Omluvte mou upřímnost, ale slabí lidé tvoří slabou společnost. Proto naši rodiče cinkali klíčemi? Aby na to o pár let později zapomněli? A abychom my mlčky dělali něco s čím ve skutečnosti vůbec nesouhlasíme, ale raději nad tím nepřemýšlíme, jen proto, abychom žili jak jsme zvyklí?

A lidé, kteří se nebojí používat zdravý rozum a vyjádřit nesouhlas mají být nakonec ti, kteří budou na okraji společnosti? Společnosti ustrašenců, kteří ochotně a dobrovolně odevzdali svou moc, kvůli vidině pohodlného života.
Nejen smutno mi je....

Kvalitní život je život, který si člověk tvoří sám, v souladu se svým vlastním vědomím, svědomím a vnitřním vedením. S úctou k sobě sama, své bytosti, svého těla a spolehnutí se na SEBE sama, tím zároveň jedná s respektem k sobě i druhým a šíří tak vibrace laskavosti.

Jste důstojné bytosti... obdařené nesmírnou silou svého vlastního nitra a mysli a máte schopnost změnit život kolem sebe tak, jak si přejete aby byl.

Jaký svět si přejete? Co si přejete pro své děti? Aby dýchaly čerstvý vzduch? Znaly hebkost trávy, poznaly krásu zvířat, vůni moře a majestátnost stromů? Zdánlivě to možná nesouvisí a přesto jsem přesvědčená, že ano.

Protože přirozenost se ze světa velmi rychle vytrácí. Přecházíme stále více na umělé osvětlení, umělé vitamíny, umělé trávníky, drogy se staly součástí každodenního života a bez nich spousta z nás nedokáže fungovat. Kloužeme čím dál tím víc po povrchu a odpojujeme se stále víc a víc od své podstaty.

Naše imunita slábne, žijeme v čím dál větší oddělenosti od přírody a zvířat, v zájmu své vlastní ochrany a pohodlí se izolujeme a platíme za to čím dál větší avšak neviditelnou daň. Ekonomika roste, rozum a zdraví úsudek slábne. Strach vítězí.

Zapalte si svíčku, pusťte tichou hudbu a na okamžik relaxujte. Utište se chvilku a naslouchejte svojí duši. Opravdu chce povrchní pohodlí? Nebo je divoká, nespoutaná a odvážná, hrdě vyjadřuje kým je a to, pro co si sem přišla.
 
Jste tím, kým skutečně jste nebo jste spíše "produktem" společenského průmyslu?

Důvěřujte si! Odpovědi přijdou... A je zcela v pořádku, pokud vaše odpověď bude jiná, než ta moje. A jak s odpovědí naložíte je také na vás. Já vás nesoudím, nejde mi ani o to, aby se někdo cítil vinen.

Já vás pouze žádám o jediné - Opravdu a upřímně se sami sebe začněte ptát.
 
S láskou,

Lucie

Facebook komentáře