Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak si to tedy shrňme.

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

EU organizuje a spolufinancuje dovoz migrantů do Evropy a prosazuje jejich rozmísťování po Evropě.

Země, které nesouhlasí se zavážením svého území migranty a teroristy, jsou označovány ze strany EU a některých přisluhovačů za xenofobní a rasistické. Vojenské a policejní složky v jednotlivých zemích jsou z příkazu Bruselu (zatím ještě prostřednictvím svých vlád) paralyzovány, nesmějí účinně zasáhnout, policii v některých zemích dokonce odebírají i zbraně.

Důsledek toho všeho na sebe nenechá dlouho čekat. Je to jen otázka času a vydání povelu migrantům k hromadným akcím od lidí v zákulisí. Nemusí to být zrovna od vedení teroristů, nad nimi jsou jiní, a to zákulisní hráči, kteří tuto hrůzu rozpoutali. Ač to ještě možná všichni v Evropě nechápou, jde nám o přežití, o zachování našich rodin, států, jazyka, kultury zvyklostí atd..

  • tak-si-to-tedy-shrnme

Doslova a do písmene. A přitom se Brusel snaží o to, aby občany zemí EU dopředu odzbrojil. A teď budou členové vlády či policie říkat, že zastavení tohoto trendu, který buď sami spoluorganizovali či přinejmenším k němu přihlíželi, mají zajistit občané, neboť je to jejich povinnost. A co je pak povinností státu a jeho silových složek? K čemu je v takovém případě potřebujeme? K takové otázce dojde nutně hodně lidí.

A není právě toto útokem globalistů na stát a jeho struktury s cílem urychlit jejich rozložení? Krom toho je zřejmé, že taková výzva nemůže skončit jinak než občanskou válkou v ulicích. Mezi většinou původních obyvatel jednotlivých zemí na straně jedné a migranty + neziskovkami na straně druhé.

Opravdu tohle někdo chce a k tomu vyzývá?

Opravdu není na výběr daleko lepší řešení, tj. urychlený odchod z EU a z NATO a obrana vlastního území?

+BONUS ----------

Facebook komentáře