Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak je to tady!

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Lupo Anetta 

Konečně je tu doba, když nám laskavě povolili jít na pivo a mnozí ovčani tomu nadšeně tleskají. Jééé jak je nám jen dobře, jak jsou na nás hodní, že nám z prohýbajících se stolů pod tou spoustou žranice hodili nějakou tu okousanou kost. My se o ni ještě porveme.

  • tak-je-to-tady

Nevadí, že tisíce živnostníků krachlo. Nevadí, že zas přibylo tisíce lidí pod hranici bídy. Že je zas o něco víc bezdomovců. Nevadí už ani to, že nám předtím utáhli opasky o dvacet dírek.

Když teď dvě dírky povolili, jsme nesmírně vděčni za to, že se můžeme trošičku nadechnout. Takže dýchejte. Byť s obtížemi, ale dýchejte pokud to jde, protože ty dvě dírky které nám tak laskavě "darovali" ty nám jen tak neodpustí.

Ty nám ještě draze zdaní. Snad jste si nemysleli, že nám něco jen tak darují?Každý je dušený do té míry do které se dusit nechá a pokud se necháme, tak vězte, že bude už jen hůře a hůře a hůře. A proč? No protože dobře, dobře už nám bylo, kdysi, a to se prostě neodpouští.

On každý demokrat který se nám snaží vytlouct minulý režim z hlavy se totiž ve skutečnosti jen snaží právě o to aby jsme zapomněli na to, že dobře už bylo. Pro ně není vůbec dobré když si to lidi pamatují.Co kdyby se jednou vzbouřili a chtěli to zas zpátky. Co kdyby chtěli zas klidný život bez strachu o své životy o své jistoty o své slunce v duši.

Že by jsme zas měli víru v spokojenou budoucnost. Demokrata totiž nezajímá budoucnost. Ten se stará jen o přítomnost ve které si může narvat kapsy a po mně potopa. Dneska mám já hojno a vy budete mít zítra .... však víte co, že?

/Lupo/

 

Facebook komentáře