Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

REŽISÉR HŘEBEJK: „ZEMANA VOLILA RUDÁ A HNĚDÁ PRASATA!“

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Volební kampaň AntiZeman pokračuje s nezměněnou silou i po volbách. Není to žádné překvapení, zejména po zkušenostech z minulého klání s předchozím knížecím protikandidátem i následných pěti letech naplněných pravdou a láskou našich elit a představitelů kulturní fronty.

Jak pravil režisér Hřebejk: „Zemana volila rudá a hnědá prasata!“ Bylo třeba zachovat se pokrokově a tisknout červené karty, či házet vajíčka, přitom však zdůrazňovat, že protistrana hraje na nízké emoce, zatímco její konstruktivní oponenti apelují na rozum.

  • reziser-hrebejk-zemana-volila-ruda-a-hneda-prasata

Věcných argumentů mnoho nepřibylo a tak se i dnes hodí cokoli jiného, zejména pak to, co spolehlivě zapůsobí na ony nenáviděné nízké emoce. Vítězoslavně se národu ukazuje, kdo se kde po vítězném klání opil a popral, aby se mohlo zvolat: „Podívejte se, co ten Ovar zase provedl!“ A to bez ohledu na skutečnost, že nenáviděný Ovar byl v tu dobu i se svojí ochrankou již dávno pryč.

Ale nezlehčujme to – blb, co se nechá vyprovokovat jako malej kluk, je jistě šťavnatým soustem pro média a výhrou pro ty, kteří se za každou cenu snažili nějakou tu senzaci ulovit, či vyrobit. Budiž nám tedy ukázkou, čeho se vyvarovat.

Také není nutné voliče Jiřího Drahoše odsuzovat nebo jim dokonce nadávat do kreténů. Vezměme pouze na vědomí to, že mu uvěřili. Jemu samotnému, jeho týmu, poradcům a imagemakerům i tomu, že by byl snad ochoten hájit naše národní zájmy. Časem si třeba vzpomenou, o čem byla KROMĚŘÍŽSKÁ VÝZVA nebo se dokonce dozvědí, kdo je to GEORGE SOROS a jeho OPEN SOCIETY FOUND. Že ne? Tak jim to můžeme nějakou nenásilnou formou sdělit. A hlavně při tom moc netlačit..!

Fr.Filip Dvořák, (autor je publicista, rocker a dobrodruh)

zdroj:http://pravyprostor.cz/reziser-hrebejk-zemana-volila-ruda-a-hneda-prasata/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 damirr@volny.cz 2018-01-31 10:08
Prostě, "pražská kavárna" je vizitkou přebujelé a intelektuálně zmrzačené části tak zvané vrstvy "vyvolených" a tak se snaží ze všech sil "dobýt slávy" na jevišti světa. Leč marné je jejich úsilí vedoucí do pekla. Tito idioti dosáhli vrcholu jen na smetiště dějin. Náš národ by měl těmto komediantům ukázat, že jsou jen pouhé bezvýznamné loutky a začít je ignorovat nejen slovy, ale i skutkem. Přestat navštěvovat jejich filmy i divadelní taškařice komediantů.
#2 epshark@seznam.cz 2018-01-31 09:23
Lidé jako Hřebejk jsou taky důvodem proč Zeman vyhrál. Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani
#1 Bus Bělojar 2018-01-31 08:27
Jedno je více než jisté.Po letošních volbách přichází můj BOJKOT všem českým filmům,dementní m seriálům a jakmile náhodou zapnu tv a bude tam někdo ze zoufalých šašků,ihned přepínám,popříp adě rovnou vypínám(nejlépe nezapínat vůbec samozřejmě). Hřebejk,Trojan, Holubová,Geisle rová,Čvančarová a pak mladá generace šašků Mádl,Voříšková, Vágnerová-všech no jsou to lúzy,kterým je třeba vystavit jedno velké STOP.Nechoďte na ně do divadla ani do kina,prostě téhle šaškárně nedarujte ani korunu,třeba se přestanou cítit nadřazeně.

Facebook komentáře