Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč mají umírat neviní lidé za odporné zájmy jiných?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

V době vraždy bývalého Ruského politika Borise Němcova, se jako lavina řítil vtip: “Prezident USA Obama se svěřil svému zástupci Bidenovi, že má problém. Biden se otázal jaký? Obama odpověděl – kondoloval jsem V.V. Putinovi k úmrtí Borise Němcova o dvacet minut dříve, než byl zavražděn“.

  • proc-maji-umirat-nevini-lide-za-odporne-zajmy-jinych

Je pozoruhodné, že událostem v rámci “vývozu demokracie USA“ předchází odporné akce, k vytvoření radikalizace lidí. V listopadu 1989 na Národní třídě v Praze byl ohlášen mrtvý student. Po splnění účelu tohoto oznámení, byla zpráva o mrtvém studentovi uvedena na tzv. pravou míru.

V roce 2001 padlo obchodní centrum v USA, aby v zápětí došlo ke svévolné vojenské intervenci Američanů v Afghánistánu. V únoru 2014 - při organizaci Majdanu na Ukrajině, muselo být zastřeleno mnoho osob, aby protest nabral správný směr ke státnímu převratu a nástupu tzv. kliky Benderovců, k totálnímu potlačení práv národnostních menšin.

Aby byl důvod uvalit sankce na Ruskou federaci, muselo být ve vzdušném prostoru Ukrajiny v únoru 2014 sestřeleno Malajsijské letadlo. Když to řeknu vtipně, letadlo ještě nespadlo na zem a Rusko už bylo obviněno. V únoru 2015 byl zavražděn bývalý tunelářský politik Ruska Boris Němcov.

Ze strany Západu se hned očekávaly velké protesty proti Putinovi, což se nějako nepodařilo. Vtip, který jsem v úvodu uvedl, o něčem vypovídá. Tragedie vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky na Slovensku, je opět hrůzným činem.

Po včerejším vystoupení prezidenta Kisky k onomu odpornému masakru dvou lidí jsem přesvědčen, že jeho projev nebyl napsán na Slovensku, jak již sám komentoval premiér Fico. Jsou až komické tlaky na rekonstrukci vlády premiéra Fica v době, kdy tato vláda musí nasadit všechny páky k vyšetření onoho odporného masakru, jakoby organizátoři nesmyslných protestů projevovali zájem nezjistit, kdo za spáchaným zločinem skutečně stojí.

Proč mají umírat neviní lidé za odporné zájmy jiných, je otázka?

Facebook komentáře