Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Příšerná nedělní Partie Zaorálka a Kalouska

Dnes diskutoval v televizi Lubomír Zaorálek a Miroslav Kalousek. Stěžejní témata byla v podstatě dvě. Imigrace a vydání Alího Fajáda do Libanonu navzdory přání USA.

V Americe jsou již miliony lidí, kteří se přesunuli do nového „operačního modu“ a říkají si "truthers“, tedy „ti, co nevěří oficiálním vysvětlením". Vychází z toho, že většina společnosti je silně naprogramovaná a že oni sami budou muset být tou změnou. V ČR roli „truthers“ plní alternativní média a jejich čtenáři, kteří mají jiný než „oficiální“ pohled. Tak tedy, jak diskusi obou našich politiků z pohledu „truthers“ hodnotit?

Co se týče vydání A. Fjáda, pak jednou jedinkrát se zachováme svéprávně - a nejsme jen poskoky USA - a vládní i opoziční politici to veřejnosti prezentují de facto jako selhání! A to nejen naší spojenecké loajality, ale též jako ohrožení naší bezpečnosti. Oběma politikům je naprosto lhostejné sedmiměsíční zajetí pětice Čechů v Libanonu, za které byl Alí Fajád vyměněn. Hlavní pro ně nebyla obava o jejich život a bezpečnost, ale to, že jsme nesplnili přání Američanů! Lubomír Zaorálek si sice myslí, že to s Američany časem přece jen nějak vyžehlíme a že nás pochopí, ale Miroslav Kalousek má naopak strach, že nás nepochopí.

  • priserna-nedelni-partie-zaoralka-a-kalouska

Co se týče problémů nelegální imigrace, je do hlav diváků ze všech stran vtloukána fráze, že Schengen a EU je pro nás JEDINÁ MOŽNÁ alternativa, jak „nečekanou“ migraci zvládnout a že jinak zahyneme. Ale nikdo už nezmíní skutečnost, že IMIGRACE JE PLÁNEM EU a NENÍ NEČEKANÁ! O přesídlení 50 až 80 milionů afrických a asijských obyvatel se rozhodlo již v roce 1995 a dodnes se tyto plány NIJAK nezměnily. Takzvané „společné řízení migračních toků a tlaků“ bylo nastoleno též Lisabonskou smlouvou.

Samotný projekt se jmenuje Euro-Mediterranean Partnership či Unie pro Středomoří nebo zkráceně Euro-Med. Je nutné veřejnosti neustále opakovat, že byl v byrokratických útrobách EU projednáván s vyloučením veřejnosti a na základě úvahy, že lidé z Afriky a Asie budou levnou pracovní silou. Existují dokumenty EU, které počítají s tím, že Evropa bude islamizována! Nejprve by se mělo začít ve Středozemí. První smlouvy o pohybu muslimů do Evropy byly podepsány v Barceloně, kdy byla přijata deklarace evropských států, která zahrnuje EU, Alžírsko, Maroko, Tunisko, Egypt, Turecko, Jordánsko, Libanon, Palestinu, Izrael a Sýrii. V Praze se konference Euro-Med uskutečnila v Černínském paláci pod záštitou Ministerstva zahraničních v roce 2008, když byl ministr Karel Schwarzenberg.

Vzhledem k těmto faktům nemá vůbec smysl poslouchat „moudré“ úvahy a lži našich „předních“ politiků. Obrazně řečeno – kohoutek v koupelně EU je otevřen na plné pecky, ale oni se tváří, že shání společné evropské hadry na utírání potopy. O jaké „bezpečnosti“ Schengenu a „bezpečnosti“ EU je vůbec řeč, když o zavření kohoutku - tedy o ZRUŠENÍ plánů EU na přijetí 50 až 80 milionů islámských imigrantů - nepadne nikdy a nikde ani slovo!

V Praze dne 14. 2. 2016 Vladimíra Vítová

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Josef Martinek 2016-02-16 00:42
Co na to říci? Jen to ,že vymahatelnost práva v rámci ,,vlastizrady" je u nás na naprosto tristní úrovni. Každý z nás by měl být podle našeho právního systému zodpovědný za své činy. Ten, kdo v roce 2008 v Černinském paláci něco takového podepsal, by měl nést plnou zodpovědnost za to, co podepsal. Vzhledem k tomu, že se v dnešní době v plné míře negativně projevují následky tohoto jednání (včetně vzniklých finančních škod), měl by být tento člověk přihnán k zodpovědnosti, se všemi následky které to přináší. Ovšem v případě pana Schwarzenberga by to za jeho prohřešky čítalo ve vězení několikanásobně více let, než má ve svém životě za sebou...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře