Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Paroubek odchází a Simpsonovi končí. Náhoda?!

  • paroubek_1
Ne. Je to všechno zaplacený. Naší dnešní poklidnou celodenní masturbací otřásly dvě události, které budou mít nedozírné následky. První z nich je, že televize FOX se rozhodla ukončit natáčení nových dílů Simpsonů. Vydělávali totiž ročně naprosto ubohou miliardu dolarů, což je fakt výsměch v porovnání třeba s českým státním dluhem.

Simpsonovi proto odvysílají maximálně jednu další řadu a pak navždy zmizí z našich životů, když nepočítáme to, že reprízy budou sledovat i naši potomci, co budou mít v hlavě místo mozku procesor.

Druhou zprávou, která je snad ještě významnější než zrušení nejúspěšnějšího seriálu všech dob, je odchod Jiřího Paroubka z ČSSD. Jirka se rozhod, že když v té straně mohl dělat hlavního šaška, tak tam rozhodně nehodlá šaškovat někde v ústraní, a založí si novou stranu. V ní bude předsedou, dá sockám zadara klobásu a pivo a díky tomu se stane i premiérem.

Do pěti let bude sedět na Hradě a pak si nás koupí, všecky, protože on to myslí upřímně, má saka, auto, barák, Petru a dceru co se jmenuje jako koktejl, a kdo z vás to má. Z ČSSD s sebou bere i Jirku Šlégra, asi aby tomu štěstíčku vyšli trochu naproti a vyhrál ten, kdo dá víc gólů. Přemluvit Šlégra nebylo těžké. „Šlégre, odcházim ze strany, jdeš se mnou?" „Tak určitě!!"

Ptáte se, jakou mají tyhle dvě události souvislost??! Jak se vůbec můžete ptát!!!!!

zdroj

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře