Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pane Drahoši, měl byste radost i z mých aktivit?

Napsal jste v souvislosti s pondělní demonstrací, že lidem není lhostejná politická situace v zemi a neváhají veřejně se vyjádřit. I mě není lhostejné, co se děje. A tak chci, aby se už nikdy k moci nedostali žádní kalouskovci.

Všichni, kdo čtou moje články na blogu, jistě nemůžou říci, že by mi byla lhostejná politická situace v naší zemi. Například jsme v tzv. "době nečasu" zažili i vládu kalouskovců a jim podobných. Byla to doba otřesná, o níž bych byl nerad, aby se ještě někdy vrátila.

  • pane-drahosi-mel-byste-radost-i-z-mych-aktivit

S běžnými lidmi bylo tehdy zacházeno jako s hadrem. Například lidi, kteří v důsledků ekonomické recese a proti své vůli přišli o zaměstnání, museli vykonávat jakési nucené práce pro nezaměstnané. A tak bych mohl pokračovat dát. Skutečně nechci, aby se takováto nechutná doba do České republiky ještě někdy vrátila.

Já jsem proti praktikám nečasovsko-kalouskovské vlády bojoval na blogu už v oné "době nečasu". Naštěstí přišel pro ČR rok 2013, nejšťastnější rok od sametové revoluce, kdy padla nejen vláda Petra Nečase, ale v kterém skončila doba hospodářské krize. A hlavně, ve kterém byl zvolen novým prezidentem Miloš Zeman a byla i zvolena nová nekalouskovská vláda. Byla to taková doba nového "Pražského jara", či nové "sametové revoluce". Rok 2013 byl podle mého názoru dosud nejvýznamějším rokem české historie ve 21. století.

Já osobně odkazem a optimismem roku 2013 žiju i nadále. A nerad bych, aby se ona "doba nečasu" zase někdy opakovala. Proto i nadále chci psát články podporující našeho pana prezidenta Zemana a naopak kritizující ony politické síly, které se podílely na moci v oné "době nečasu". A také proti těm, kteří chtějí rozeštvávat lidi proti našemu panu prezidentovi v současné době. Jak vidíte, politická situace mi též není lhostejná. Máte také ze mě radost i přesto, že na prokalouskovsko-pražskokavárenských demonstracích mne nikdy nikdo neuvidí?

zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Demonstrace-v-Cesku-FOTO-a-VIDEO-Role-TOP-09-Kalousek-a-reakce-Jiri-Drahos-Drsne-udajne-svedectvi-o-Zemanovi-opilem-na-zemi-mezi-Rusy-531369

Související články:

Odchod ministra Pelikána vítám s úlevou

Víte, co by mne dostalo na demonstraci?

Má pražská kavárna patent na demokracii?

Aha, pane Halíku. Lidé si prý neváží elit! Aha!

Zeman neprohrává. Pokud prohraje, prohrajeme my všichni

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=658121

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře