Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O roli STÁTU ...

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nedávno mne zaujal projev jakéhosi Zaorálka o tom, jak je tento stát na štíru s ochranou soukromého vlastnictví a že vlastně sám stát se prezentuje jako megazloděj, který občany a jejich právy pohrdá a jen žere, aby si úplatní politici, soudci a spřízněné firmy přišly na své a zadlužuje sám sebe a svým občanům bere vše, co mají.

Je to vlastně takový velký parazitický organismus.

Přemýšlel jsem nad tím, kdyby stát neexistoval, zda by nebylo lépe.

V podstatě by se jednalo o model ala divoký západ. Proč se tam všichni tehdy ve velkém stěhovali z civilizované Evropy ? Proč ?

  • o-roli-statu

Vždyť v Evropě nebyla žádná krize ani hladomor, velká válka ani žádný důvod k útěku. A přece se našlo tolik otrávených lidí, kteří dali Evropě vale, že osídlili celý nový kontinent.

Dnes už se o tom nemluví, ale byla to právě neexistence státu v tom provedení, jak jej známe dnes, kde stát člověku do všeho kecá, nenechá ho v klidu ani ve vlastní ložnici (zakázané druhy sexu, bigamie) ani mu nenechá jeho víru a postoje (vnucování náboženství a místní morálky a formování dětí bez ohledu na názor rodičů) a navíc ho okrade o všechno co má (dph plus všechny ostatní daně a poplatky a to co musíte vypláznout měsíc co měsíc u většiny lidí dělá přesně to, co vydělají, takže vlastně pracují zadarmo, nic jim nepřibývá, takže jsou defacto otroci, nikdy se nevzmátoří).

A pak se lidé sebrali a utekli před tím vším za oceán na divoký západ. Sice tam byli nějací indiáni a nebyla infrastruktura, ale také zcela chyběla ta buzrace ve všech směrech, která byla v Evropě. Proto tam lidé šli. Amerika se stala tvrdě policejním státem až v 50 až 60 letech dvacátého století, ale i tak ani dnes nedosahuje evropské degenerace a marnosti, která zde byla už někdy od 16 století.

Pořád máte určité svobody. Rozhodně vás tam nezavřou za nošení nějakého trička nebo za koncert. Můžete bránit se zbraní svůj majetek atd. 

Jednou ta degenerace postoupí, ale zatím jsou na tom stále lépe než my, alespoň v těch pro jednotlivce zásadních věcech, aby nerezignoval, že je okrádán a defacto znásilńován úplně všude a nemá šanci se tomu nijak bránit.

To, že spojené státy za dvěstě let skočily od nuly a prérie a indiánů k mrakodrapům a nevyspělejší ekonomice světa není žádný zázrak, ale jen a jen důsledek svobod, které postupně přinesly výsledky a prosperitu.

A ty svobody jsou přesně o tom, že se stát nesere, kam nemá.

---

Pojďme si představit, že by někdo ze dne na den zrušil tenhle stát. A že by zrušil i všechny okolní státy (tedy že by nepřišla vzápětí invaze a jiná buzerace a okrádání).

Prostě se zítra probudíte a stát nebude existovat.

Budete platit jen za to co chcete, nikdo vám nebude nic nařizovat, nic se nebude kupovat povinně, koupíte si jen to, co potřebujete, nikdo vás nebude okrádat, žádné desátky ze mzdy církvi, třetiny ze mzdy na romy a státní tunely a zbytek na vytunelované zdravotnictví a důchod, kterého se nedožijete a opět ho stát vykrade.

To všechno je pryč.

Odteď všechno, co si vyděláte, patří vám a neexistuje nikdo, kdo by vám to směl brát, kromě loupežníků a těm společně se spoluobčany zaříznete tipec osobně.

Co uděláte ?

Především vás práce začne bavit. Vše, co vyděláte, je vaše. Nikdo vás nebrzdí. Nikdo vás za aktivitu netrestá. Nikdo vás nesvazuje byrokracií. Nikdo neživí z vašich peněz parazity ani zkorumpované úředníky a zloděje. 

Každá obec bude mít svého šerifa a pomocníky.

Svého lékaře a své řemeslníky.

Parazité odtáhnou v maringotkách tak, jak přišli, protože jim nikdo nic nedá.

Své vlastní starce si bude živit každá rodina a důchod je zajištěn a bez poplatků.

Pokud někdo nemá děti, je to jeho chyba, že ve stáří umře hlady. Pokud jich má víc než jich uživí, je to také jeho problém. Může je nechat chcípnout, nebo prodat do otroctví. Klasický model. Co také jiného ? Fungovalo to tak tisíce let.

Není normální žít si nad poměry. Mít více dětí než uživím a aby se mi na ně skládali ostatní občané. Nebo žít na dluh nebo se nechat živit od druhých. Kdo je lemra líná, ať chcípne nebo jde hledat štěstí jinam a odnaučí se lenosti. Vytřídí se to velice rychle.

Lidé se navzájem liší a ne že ne. Rovnostářství by zmizelo jako mávnutím proutku, protože malá komunita si nemůže dovolit parazity a členy, kteří jsou k ničemu.

A lidská práva ? Každý má právo na odměnu za to, co dokázal. A kdo nedokáže nic, ten nemá právo na nic. Proč přeceňovat životy, které by v přírodě nepřežily ? Příroda je jediná skutečná norma a spravedlnost. V mraveništi každý k něčemu je. Jinak by ho tam neměli.

A když nějaký problém přesáhne řešitelnost silami jedné komunity, budou uzavřené smlouvy o společné obraně. Ale neexistuje, aby kdokoliv kohokoliv nutil dělat něco, co nechce, jen proto, že támhle někde na druhé straně světa si to někdo vymyslel a aby vybíral nedobrovolné peníze, které pak přerozděluje těm, kdo se o ně nezasloužili.

"Zpátky na stromy."

Je heslo dne.

Podle mne se se současnou společností nedá dělat nic jiného než ji úplně zrušit a začít znovu. Začátek bude jistě těžký, ale je to jediná naděje jak znovu rozject něco smysluplného, protože v Evropě se ve skutečnosti vývoj zastavil už před několika sty lety a je to všechno jen jeden velký beznadějný kriminál, kde jsou všichni kromě vyvolené menšiny od narození až do smrti svázáni a demotivováni a jen celý život zjišťují, že vlastně nemá smysl dělat vůbec nic a vše je zbytečné.

Divoký západ oproti tomu skýtal možnosti přímo neomezené.

Všimněte si, že kdekoliv se šlo až do totálních trosek (společensky), tak tam se vždy společnost následně vyhoupla o dva levely výše a podala neskutečné výkony .. a je to tak všude. Je to opravdu náhoda ?

A co si o tom myslíte vy ?

zdroj:http://www.zpovedka.cz/002015.php

Facebook komentáře