Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O českých elitách

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Onehdá jsem se díval na zprávy, teď už nevím na jaké televizi, a zahleděl jsem se na našeho brigádního generála, pana Tuhého, a co nevidím? Kromě jeho od pohledu inteligentního obličeje vidím na levé straně saka spoustu stužek nebo takových těch pásků od vyznamenání. Napočítal jsem jich za tu chvíli nějakých 32. Čtyři řady po osmi barevných obdélnících. Úplně mě to dostalo. Tak tenhle policejní president, to není žádnej sráč, jak někdy slyším. Je to udatný muž, ten musel ale projít tvrdým výcvikem a byl jistě nasazen v bojích za obranu našich hodnot, jinak by asi nepřišel k takovým vyznamenáním. Už jenom když se řekne brigádní generál, tak se mě rozklepou kolena.

  • o-ceskych-elitach

Tento rodák z Města Albrechtic, kde jsem mimochodem v osmdesátým prvním bydlel u pana Růžičky na letní brigádě a teoreticky jsem mohl malého brigádního generála vidět, jak tahá kačera, má podle všeho našlápnuto hodně vysoko, třeba na místo celoevropskýho policejního superprezidenta a bude moci dávat kapky i takovým kryšotům, makarónům a dalším národním sborům.

Fakticky by mě zajímalo, za jaké činy má tolik vyznamenání. Nechce se mi věřit, že si tam dává frčky za dobu služby nebo za absolvování nějakýho školení nebo já nevím čeho. Budu si myslet, že polovina je za chrabrost, za paravýcvik, za misi v Bosně, kde jako český Rambo rozbil držky Nizozemcům za liknavost při vraždění nevinných civilních obyvatel.

A vůbec, jsem hrdej i na jiné naše generály. Takovej voják Pavel, zase tvrdě a nesmlouvavě se staví k Rusku. Zatáhnout naši zem do války s Ruskem, to chce fakt velkou odvahu. Tu měl už určitě tehdá, v době socialismu, na PŠM.

České elity jsou silné a charakterově pevné. Chovanec není udavač, jak někteří píší na diskuzích, jenom upozornil na schůzku Bohuše, člověka, co hledá budoucího premiéra v neziskovkách.

Tak jsem se opřel trochu do občanů, kterým svým významem nesahám ani po kotníky. Já sloužil v socialistický armádě, měl jsem vzornýho vojáka (bonzáka), bez jiných vyznamenání, a na PŠM jsem držel hubu. Nešel jsem do armády ani do policie ani do jiné státní služby. Živím se sám, pane Sabatko, ano sám, jestli víte i vy ostatní hrdinové, co to znamená! Zavedl bych, a to je můj návrh, třeba frčku za zaplacené daňové plusové přiznání, co vy na to?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 empu@email.cz 2016-08-03 18:10
...a zrovna by mne zajímalo i téma trvalého
odzbrojení národů v Evropě a svěření zbraní pouze státně uznaným složkám jako je armáda nebo policie.....Kdo ví-proč zrovinka ty vypatlaní teroristi útočí jen na bezbranné a nic netušící obyčejné lidi a nevezmou si na mušku někoho z vyšších sfér......to vypadá taky na náhodu...mj. také jedno ze současných témat k zamyšlení.....
#3 empu@email.cz 2016-08-03 17:55
....k tomu přičtěte skvělou politiku Bruselu , zkorumpovanost byrokratických vlád...ekonomic kou situaci většiny obyčejných lidí v celé EU...vlastně i na celém světě...atd...a td...atd...co vlastně ještě čekáme od této situace ?....napovím ...jen zkázu , ta možná nepostihne tuto generaci ....ale pokud se nezmění pravidla a chování ekonomických i vládnoucích skupin - tak naše děti a jejich děti...a...a... a...budou doplácet na chování těchto vyvolených skupin....komun isti byli svi.....ně , ale kam se hrabou na dnešní garnitury...nev ím , kam až to bude muset dojít a co všechno se bude muset stát , aby se to změnilo...budem e muset čekat na nějakého nového zvráceného vůdce jako byl AH nebo se tu postupně v občanských válkách sami vyhubíme...nebo nám k tomu pomůžou teroristi z arábie ???? Zatím se jen kritizuje a nadává a nic neděje....
#2 empu@email.cz 2016-08-03 17:55
..Jj...smrdí to úplně všude a vším....vlezete do
banky-kde vás v rámci -asi ochrany osobních údajů lehce výrazným letákem u kasy-upozorní na to , že při vkladu a výběru nad určitou stanovenou částku peněz -prokazát původ těchto vašich financí....BEZ KOMENTÁŘE....v mediích se dočtete , že Penny market byl opětovně přistižen- za falešné a podvodné označování výrobků polské a jiné produkce -za české produkty.....že pokud vlastníte a používáte mobil nebo PC a internet -dokážou vás dnes daleko lépe a dokonaleji špehovat - než našeho prvního postkomunistick ého prezidenta -ST-báci za záclonou protějšího bytu
#1 damirr@volny.cz 2016-08-03 06:23
Dobrý článek a opravdu máme "výkvěty" hrdinů v naši malé zemičce a ti hrdinové jsou rozeseti jako plevel po celé zemi. A těch medailí, které se rozdávají podle požadavků idiotů ve vládních strukturách.

Facebook komentáře