Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NEUMĚTELSTVÍ ZÁKONODÁRCŮ

V kauze prezidentovy hospitalizace mě nejvíc rozesmál jeden z předních havliánů Michael Žantovský. Rozčiloval se nad tím, že při nemoci Havla se psalo o každém kousku prezidentova střeva a o Zemanovi nic.

Typický to příklad politizujícího neználka. Zmíněný pantáta totiž zapomněl, že v době trůnování Havla neexistoval zákon o ochraně osobních dat.

A právě kolem jeho interpretace v případě prezidenta Zemana se strhl ten křečovitě nenávistiplný boj rozpoutaný tajvancem Vystrčilem. Rádobymoudrý sbor nejvyšších představitelů „lidu“ totiž ve svém neumětelství po zplození zákona o ochraně osobních údajů nekodifikoval výjimečná pravidla pro nejvyšší ústavní činitele, kteří mají ze znění Ústavy plynoucí osobní pravomoci.

  • neumetelstvi-zakonodarcu
  • neumetelstvi-zakonodarcu
  • neumetelstvi-zakonodarcu
  • neumetelstvi-zakonodarcu
  • neumetelstvi-zakonodarcu

Této situace celkem oprávněné využívá prezidentská kancelář a vztekem rozumu zbavení současní vítězové, jejichž duchovno je sedmi klety nenávisti morálně zdevastováno, tančí svůj zuřivý boj před nesprávným totemem.

Rovněž pánové z ÚVN hrají zajímavou hru. Nesdělí veřejnosti, proč je prezident hospitalizován, asi také proto, aby je někdo nenapadl že porušují zákon o zmíněné ochraně. Podle nich prezident nemůže vykonávat svou funkci.

Při tom takovou informaci jsou povinni denně aktualizovat, aby ústavní činitelé i lid obecný se cítil být informovan. A pánové nejvyšší ústavní činitelé ať se radí, co budou dělat dál. O tom pak nejsou povinováni tlachat na veřejnosti, zvláště když se dopouštějí při tom chyb.

A konkrétně učiteli Vystrčiloví bych radil, ať u svých tajvansklých „krajanů“ zajistí raději dodávku čipů pro automobilku Škoda, aby nemuselo tisíce rodin před Vánocemi obracet v ruce každou korunu. Tím by si spíše zajistil další zvolení než tou antizemanovskouu zavilostí příliš podobnou „zločinného“ prokurátora Urválka. Howgh.

S pozdravem

Stanislav A. Hošek

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře