Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Média nám ukazují svou nejodpudivější tvář.

Eva Hrindová

Nejprve vyšel na Novinkách totálně manipulativní článek o smrti malého děvčátka na covid, kde autoři spekulují, že ho nakazila jeho vlastní matka, která brojí proti očkování. Jako kdyby si článek napsal majitel Pfizeru... I když - tak průhledně blbě by to asi neudělal ani on.

Mrkla jsem do komentářů a ejhle - průhlednost a manipulativnost článku odhalila většina komentujících. Po nějaké chvíli ale byla možnost komentování u článku zrušena.

  • media-nam-ukazuji-svou-nejodpudivejsi-tvar

 

Pak jsem se podívala na rozhovor s Janou Bobošíkovou na DVTV. To, co předváděl moderátor (Michael Rozsypal) předčilo i ty nejhorší představy o zaujatosti novinářů. Zaměřoval se na podružnosti a na těch se snažil Janu Bobošíkovou tzv "dostat". Rozhovor tak nebyl prakticky o ničem.

Dlužno podotknout, že na takový způsob vedení rozhovoru nejsou mnozí zpovídaní připraveni a neumí něčemu takovému čelit. Slušná a kultivovaná Jana Bobošíková se snažila odpovídat, místo toho, aby chlapce poslala do patřičných mezí. Na idioty holt kultivovanost neplatí.

No jo, no. Novináři už dávno nehledají pravdu a nešíří informace. Jen manipulují a aktivisticky šíří propagandu.

A dnešní článek tomu všemu dává korunu. Očkovaná žena se nakazila u neočkovaného a pak zemřela. Větší blbost už asi nikde jinde nenajdete. Zájmy farmafirem, které se snaží udat vakcíny hlava nehlava, z toho čouhají jak sláma z bot.

Nelze identifikovat, kdo se od koho nakazil. Prostě nelze, neexistuje na to žádný způsob identifikace. Vše jsou jen domněnky a na základě domněnek někoho obviňovat z nákazy a smrti se rovná stejnému jako když komunisti ze všeho vinili zlý Západ. Prostě - přání je otcem myšlenky. To ale jako důkaz fakt nestačí. Nicméně podobné domněnky vedly k lynčům, ke koncentračním táborům a k politickým vraždám.

Bláhový je ten, kdo ještě tuhle propagandu žere...

Zdroj: FB Evy Hrindové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře