Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jen neschopní lůzři kálejí na odkaz svých předků

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Zvrácené pojetí tolerance nás nutí tajit, že v Evropě vděčíme za blahobyt našim úspěšným předkům. A to jen proto, aby se nějaký imigrant necítil frustrovaný tím, že jeho předkové to dotáhli v jeho zemi do bídy, ze které on utíká.

  • jen-neschopni-luzri-kaleji-na-odkaz-svych-predku

Pokrok lidstva byl vždy tažen mimořádně nadanými osobnostmi, které by to nikdy nedokázaly, kdyby nedostaly prostor se realizovat. Různé národy, náboženství a rasy měly v historii období rozkvětu, kdy každý své přednosti pěstoval, nikdy je netajil a své děti v nich vzdělával. Tolerantní stádo, které se to naučí popírat, musí být postiženo úpadkem. Ty přednosti, které má Evropa a její kultura dnes, vztah lidí k tradicím, předkům, k Bohu, k náboženství, k ženám, pracně vydobyté svobody, to všechno musíme vyzvedávat a mluvit o tom, ať to každý vidí, slyší a cítí!

Takže opakuji ještě jednou! Musíme být hrdi na své předky a na všechno, co dokázali. I když nejsem pokřtěný a praktikující křesťan, nečiní mi problém chovat se v souladu s desaterem a jsem rád, že křesťanství překonalo období tmářství, násilí a netolerance. A nesmíme skrývat, že naše kultura, svoboda i náboženství, které ustoupilo od násilí směrem k lásce, přispěly k rozkvětu Evropy. Necítím žádnou potřebu z ohleduplnosti před přistěhovalci tajit, v čem jsme lepší, a přeji jim, aby se také vzdělali a naučili se žít jako my.

Ale je naprosto vyloučeno, abych toleroval zavádění jejich mravů do naší země. Mravů a takového způsobu vyznávání hodnot, které přivedly jejich vlast do takového stavu, že z ní utekli. Přesvědčení o nadřazenosti jejich náboženství, méněcennosti žen, prosazování zájmů násilím, pohrdání slušností, hrdost na agresivitu a nepřizpůsobivost. A je úplně jedno, jestli utekli před válkou, nebo přišli s cílem vžít se do role parazitů na úspěšnějším hostiteli.

A všichni politici, kteří hlásají opak, všelijaké inkluze a naše přizpůsobení se, usilují o to, abychom se stali lůzry závislými na státu. Jedinci bez sebevědomí, bez budoucnosti, bez opory ve své rodině, osamělí v davu, ochotní za almužnu smířit se s jakýmikoli nesmysly. Doufám, až národ procitne, že budou pohnáni k zodpovědnosti. Když státník nebo vysoký úředník ve státní funkci jedná proti zájmům vlastního lidu, jehož je zástupcem, a vede ho k úpadku, pak se jedná o velezradu. A velezrada bude doufám zařazena mezi nepromlčitelné zločiny. Blbost neomlouvá.

Autor: Jan Hink

Zdroj: https://hink.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639538

Facebook komentáře