Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

KOALICE ROZUMNÍ A NÁRODNÍ DEMOKRACIE SE STÁVÁ NEJSILNĚJŠÍM VLASTENECKÝM SUBJEKTEM

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Děkuji všem voličům (bylo vás téměř 19 tisíc; 0,78 procent), kteří volili koalici Rozumní a Národní demokracie. Děkuji všem kandidátům a podporovatelům. Děkuji předsedovi Rozumných Mgr. Petru Hannigovi, který trpělivě objížděl republiku a osobně rozdával letáky.

  • koalice-rozumni-a-narodni-demokracie-se-stava-nejsilnejsim-vlasteneckym-subjektem

Snad jste si nemohli myslet, že nás – protisystémovou stranu – nechá Systém projít do europarlamentu. Nebo že nám stát dá peníze na provoz naší antisystémové strany. My se bez toho obejdeme. Peníze seženeme jinde a už nyní máme plán, jak pokračovat v boji se Systémem. Prioritou jsou pro nás národní volby za dva roky a jako zkouška krajské volby příští rok. Sjednotíme celou vlasteneckou scénu a společně to dokážeme.

Skončili jsme jako 12. strana z 39 subjektů, které letos kandidovaly. Když odmyslíme recesistické formace, pak jako 10. strana. Počítáme-li zavedené strany, pak jsme devátí (z 13. místa v parlamentních volbách 2017 jsme poskočili na deváté). Potvrzuje se nám to, co jsme předpokládali – proč ČT pozvala do velkých debat v prime timu jen 8 stran (ačkoli tam před pěti lety pozvala stran dvanáct) – aby tam nemusela pozvat nás, devátou stranu. Nechali jsme za sebou 27 subjektů, z toho všech 14 vlasteneckých. Za námi skončily strany, které považujeme za vlastenecké a se kterými hodláme spolupracovat a usilovat o společnou kandidátku v příštích volbách.

Letmým součtem jsem zjistil, že vlastenecké strany (SPD tam nepočítám) mohly mít 78.500 hlasů, kdyby do eurovoleb šly společně (o což jsme usilovali, ale zájem spojit se měli jen Rozumní). Toto je můj nelehký úkol, který si beru za svůj – sjednotit vlasteneckou scénu. Protože vlasteneckých stran, které skončily za námi, je čtrnáct, může mít každá svého lídra v krajských volbách. Předsedové těchto stran, přemýšlejte o tom, brzy se vám ozvu… A přemýšlejte o tom, proč jsem i se svou Systémem nespravedlivě vnucenou “nálepkou antisemity” dopadl lépe, než vy všichni. Chci tím říci – nálepek se nebojme, pojďme se spojit a společně to dokážeme!

Adam B. Bartoš

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/koalice-rozumni-a-narodni-demokracie-se-stava-nejsilnejsim-vlasteneckym-subjektem/

+ BONUS --------------------------

 

PRACUJEME NA SJEDNOCENÍ VLASTENECKÉ SCÉNY

V souladu s mým nedělním vyjádřením k výsledku voleb do Evropského parlamentu informuji o tom, že Národní demokracie dnes oslovila všechny relevantní pronárodní politické subjekty, které se zúčastnily evropských voleb, s nabídkou férové spolupráce pro volby do krajských zastupitelstev a do Poslanecké sněmovny. Podle časových možností předsedů stran či lídrů jsem připraven se v příštích dnech s těmito stranami sejít a nabídku nastíněnou v dopise s nimi osobně probrat. Nabízíme spolupráci ve stylu “rovný s rovným”, ne ve stylu “Okamura” (“všichni pojďte pode mne a vy, národovci, vlastně ani nechoďte, o vás nemáme zájem…”)

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/pracujeme-na-sjednoceni-vlastenecke-sceny/

Facebook komentáře