Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je potřeba reformovat EU a NATO a hájit suverenitu hranic Evropy A BEZPEČNOST občanů žijících uvnitř této hranice!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Bez ohledu na ambice - nátlak aktuálního politického vedení některých okolních států - je nutné se zcela jednoznačně vymezit proti islamizaci našeho národního prostředí.

To, že některé tyto okolní politické reprezentace sdílí z důvodů, často jen velmi těžko pochopitelných, svou DOBROVOLNOU vstřícnost vůči postupné přeměně (islamizaci) jejich prostředí - viz informace ze SRN, Belgie, Švédska, Francie, Rakouska.... do podoby, která bude zásadně odlišná od toho, co jim jejich předci za značných útrap, odkázali, neznamená, že tutéž JEJICH ambici budeme jako ovce sdílet i my - navenek dobrovolně a pod povrchem pod značným tlakem.

  • je-potreba-reformovat-eu-a-nato-a-hajit-suverenitu-hranic-evropy-a-bezpecnost-obcanu-zijicich-uvnitr-teto-hranice

To samozřejmě nestavím do roviny neochoty být solidární, neochotu pomoci bědným a nechovat k jiným civilizačním kulturám úctu (pokud si tedy zrovna neuřezávají hlavy) s jedním zásadním ale.

ALE NE TADY, ne v České republice, ne na našem území. Co je potřeba? Reformovat EU a NATO, definitivně a zcela nekompromisně hájit suverenitu hranic Evropy A BEZPEČNOST občanů žijících uvnitř této hranice. 

A také se přestat míchat do záležitostí jiných zemí, nabídnout jim efektivní pomoc k využití na jejich území, ne na našem, být věrohodní a zásadoví padni komu padni bez ohledu na zisk či ztrátu některých nadnárodních korporací či volební úspěch toho, kterého zvěstovatele té nejpravdivější pravdy, být přátelští k těm, kteří se chovají přátelsky a být pohromou pro ty, kteří by jen zauvažovali o nepřátelství v jakékoliv podobě.

A je jen na nás, bez ohledu na politické přesvědčení, zda si zvolíme takové zástupce, kteří budou výše uvedené ctít, nebo zda si zvolíme všeho schopné chameleony, ochotné nás prodat za jejich aktuální a krátkodobý osobní prospěch.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2018-05-02 07:48
Je snad autor sluníčkář? Nebo žije někde v Americe? Zlo nejde reformovat,to se musí zničit!!! Přečtěte si o tom,jak Hus chtěl reformu pedofilů z Vatikánu,až ho za to upálili. Nene,EU a NATO jsou nejtotalitnější organizace všech dob,které rozsévají zkázu a hrůzu po celém světě.

Facebook komentáře