Jak nakrmit státní kasu.
- Podrobnosti
- Z domova / Podoteky|
- 27. květen 2021|
- lupo anetta|
- 3668 x
Lupo Anetta
Volby jsou za dveřmi, ale někteří se už vidí ve vládě. Třeba takový Věslav Michalík (STAN) by byl rád ministrem financí a prý ví jak nakrmit státní kasu.
Mimo jiné by chtěl zachránit naši ekonomiku tím,že umožní pracovat lidem v exekuci a lidem na mateřské dovolené.
Takže opět by se panstvo rádo hojilo na těch nejchudších, ze kterých je potřeba ještě zedrat už tak dost odranou kůži.
Je zajímavé, že v těch "záchranných" balíčcích které mají státní kasu spasit je snad vše, jenom ne třeba zrušení zbytečného senátu, který polkne pár miliard. Ani zmínka o výpalném pro NATO.
Že tam nenajdete ani zmínku o neziskových parazitech požírajících miliardy pro nic za nic, jen kvůli politické korektnosti. No a taky se tam nemluví o tasemnicích celá desetiletí sajících ze sociálních dávek..
Takže pane ve snu ministr, doporučuju zaměřit se na to, co kasu vyprazdňuje nejen nejvíc, ale hlavně zcela bezdůvodně a zbytečně. Tam jsou ty skutečné rezervy!
/Lupo/
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (26.4.2025)
- 2/ Z Russkoj Vesny (26.4. - 27.4.2025): Důležitá událost, která ovlivní i mezinárodní procesy...
- Pozor na tyhle proukrajinské svině! Šikana proti Čechům za tichého souhlasu úřadů
- Podívejte se na účinky "COVID-vakcín" od firmy Pfizer.
- Otázky, které jste neměli slyšet.
- Takto začala Speciální vojenská operace, Jeffrey Sachs
Související články