Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dublin IV. aneb Hoří nám za zadkem a my to necítíme

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Tak teď zapomeňte na chvilky před televizí kdy litujete Itálii, Řecko, Francii, Německo Švédsko atd., protože se vás naskýtá báječná možnost vidět za chvilku na vlastní oči a zažít to na vlastním těle. Nadržení muslimové si vezmou co chtějí. Už nemusí znásilňovat kozy a ovce jako u nich doma, protože každá bílá žena je podle jejich Imámů kurva a čeká jen na to.

  • hori-nam-za-zadkem-a-my-to-necitime

Blíží se Dublin a národ v klidu spí. Nevím jak který z vás, ale fakt klidně nespím. Kdybych neměla děti, vykašlala bych se na všechno, přestala psát nekonečné články které se dostanou stejně jen k hrstce lidí a v klidu si běhala po zahradě a nechala to na Bohu a osudu. Jenže já je mám a mám o ně starost jako každá normální máma.

Za nenormální považuji ty, kteří to klidně ponechávají na politických žralocích, kterým jsme u prdele a kteří se o sebe vždycky dobře postarají. Je velmi pohodlné nechat to na nich a pak nadávat. Jestli se vám ještě neotevřeli oči a pořád věříte, že to s námi myslí dobře, tak věříte vlku, co se chystá přebrat bačovi stáda oveček a dělat si s nimi se mu zamane. Vlastně nechystáte, vy už v tom jedete a ještě vlkovi chystáte zlatý podnos aby mu lépe chutnalo. Ano, máme tu lidi co bijí na poplach, lidé si je sice poslechnou, ale pohnout zadkem a aspoň něco málo dělat, na jsou líní, nebo to vzdali, či mají nějaké svoje důvody. Vždyť proti vůli národa nám ve vládě bude sedět ČSSD a dál nás deptat.

Hamáček se bude těšit na migranty a dobré koryto. Bude mít čtyři roky, zem dovede ještě do většího bordelu, ale on bude za vodou a možná sedět někde v jiné zemi, kde by ho národ nemohl dohonit a jeho hříchy potrestat už na matičce Zemi a nenechat to na Svatém Petrovi. Už byste mohli pochopit, proč se vlastně komunisti nezakázali. Pořád tahali za nitky a teď za ně tahají veřejně a národ dál vyčkává. Nakonec, však jsme se za komunistů měli docela fajn. Ano v mnohých ohledech lépe bylo, ale asi jen proto, že nad sebou měli Ruský bič. Český politik je tvor, který nezapadá do žádné škatulky. Dejte mu moc a peníze a pak už to není člověk, ale hyena. Zakousne se do kořisti a nepustí, dokud je nesežere do poslední kostičky.

O co jde v Dublinu

V červnu letošního roku bude na schůzce nejvyšších představitelů zemí Evropské unie projednána a podepsána reforma evropských azylových pravidel, zvaná Dublin IV . Tato smlouva zásadním způsobem mění dosavadní systém přijímání imigrantů. Po schválení smlouvy Dublin IV se omezí zodpovědnost států tvořících vnější hranice EU za přijaté imigranty a bude přenesena na ostatní země EU, tedy včetně České republiky. Bude zřízen trvalý alokační mechanismus, který bude permanentně rozdělovat imigranty do všech členských zemí EU, tedy včetně České republiky. A to samozřejmě bez ohledu na názor vlády, parlamentu nebo občanů naší země. Dojde k rozložení narůstajícího počtů imigrantů mezi všechny členské země EU. Ovšem s jednou podstatnou výjimkou. Imigranti budou přednostně přerozdělování do zemí Visegrádské čtyřky, které zatím přijaly nejméně migrantů. Hlavně do České republiky, protože držkuje a žádné nechce. Dublin nás má zkrotit a pokud se nám nebude chtít, prosadí se to vojenskou silou.  Bude změněno evropské azylové právo. Imigranti budou zlegalizováni ještě před odjezdem z domovské země a do Evropy budou bezpečně přepraveni prostřednictvím “neziskovek“ nikoliv jako nelegální imigranti, ale jako osoby, kterým již bylo uděleno azylové právo. Co to tedy pro nás znamená?

Nic více a nic méně, než že každá členská země EU bude muset přijímat trvale imigranty, které jim bude přidělovat nově zřizovaná evropská agentura pro azyl Anebo platit nehorázné pokuty Za každého odmítnutého imigranta bude sankce činit 250.000 EUR, tedy zhruba 6.250.000 Kč ročně! Stačí si tedy spočítat, kolik bude tato částka činit, pokud odmítneme 100 nebo 1000 imigrantů. Marně se však můžeme utěšovat, že žádný imigrant, který nám bude bruselskou agenturou přidělen, stejně u nás nezůstane, ale půjde do Německa nebo Švédska za vyššími sociálními dávkami. Protože i na tyto případy šílenci z Evropské komise dostatečně mysleli. A vymysleli, že v rámci Evropské unie dojde ke sjednocení sociálních dávek s cílem zabránit dalšímu přesunu imigrantů ze země, do níž byli přiděleni. Jednoduše řečeno – imigrant u nás dostane stejné sociální dávky jako v sousedním Německu. Dávka bude 21 000,- Kč a přitom je u nás levněji jak v Německu, budou se tady mít migranti jak prasata v žitě a nejen, že nebudou od nás utíkat, oni si sem pozvou celé rodiny, ty zase svoje příbuzné a tímto stylem se nás sem nasáčkují a nás vytlačí a postupně zničí. Tohle zlaté koryto jim zaručuje Evropská sociální charta podepsaná premiérem v demisi těsně před skončením mandátu v závěru loňského roku Sobotkou.

Ale to není všechno, co na nás neslavná Evropská unie připravuje. Na podzim letošního roku má být na půdě OSN projednána a následně odepsána smlouva s názvem“ Globální kompakt k migraci“.

Tato smlouva nebude projednávána a schvalována jednotlivými vládami členských zemí EU, ale bude podepsána nikým nevolenou Evropskou komisí, která si uzurpovala právo podepsat tuto smlouvu za všechny členské země EU a to i v případě jejich nesouhlasu. Podle této smlouvy má vzniknout občanům třetích zemí právo na migraci, a to i z ekonomických nebo třeba i klimatických důvodů. Státy, které tuto smlouvu podepíší a ratifikují, se tímto krokem vzdávají kontroly nad ochranou svých státních hranic. Organizování migrace přejde na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a opět na tzv. neziskovky. Podpisem této smlouvy Evropskou komisí se tato smlouva stane závaznou pro všechny členské země EU a její případné neplnění má být vymahatelné a sankcionované Evropským soudním dvorem. Proto prezident Trump a ministersky předseda Orbán z tohoto za své země jíž odstoupili a dobře věděli proč.

Tak teď zapomeňte na chvilky před televizí kdy litujete Itálii, Řecko, Francii, Německo Švédsko atd., protože se vás naskýtá báječná možnost vidět za chvilku na vlastní oči a zažít to na vlastním těle. Nadržení muslimové si vezmou co chtějí. Už nemusí znásilňovat kozy a ovce jako u nich doma, protože každá bílá žena je podle jejich Imámů kurva a čeká jen na to. Dokonce prý když se narodí, už je kurvou. Sice to nechápu, ale oni mají bezva vysvětlování pro znásilňování, mučení a zabíjení. Bude se zvedat kriminalita a lidé se budou večer bát i doma za zavřenými dveřmi.V našich velkoměstech vyrostou no-go zóny, a původní obyvatelé budou prchat na venkov, kterým teď opovrhují. Sami víte, kolik politiků, komediantů a dalších sluníček píše o venkovanech, že jsou prostí, hloupí , nebo jako o pitomcích a o lůze. Jenže ten venkov má srdce a rozum na pravém místě a dělá se mu zle z městských pitomců, co nás vedou do zkázy.

Aby toho nebylo málo, tahají nás Amíci do války s Ruskem. Do Pobaltí se ženou vojáci a my se k nim jen přidáváme. Ale co, třeba by ta válka byla nejlepší řešení. Vymlátíme se navzájem, přelidněné planetě se uleví a ty elity přežijí ve svých speciálních bunkrech, zatím co položíme svoje životy za jejich panděra. Pak k nám možná přiletí mimozemšťani a budou se myslet, že všichni jsme byli jako ti sráči v bunkrech. Nikdy nepoznají kdo to byl člověk, protože poznají jen nějakého lidského mutanta.

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/hori-nam-za-zadkem-a-my-to-necitime

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-05-28 11:49
Dublin IV je zlo, musíme ho odmítnout. Pak bychom skončili jako Británie a Švédsko, kde je hromada znásilnění a no go zóny, nebo Francie, kde všude hlídkují vojáci.
http://www.epshark.cz/clanek/666/eu-jede-zase-pecky-istanbulska-umluva-a-dublin-iv_25

Facebook komentáře