Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

FUNDAMENTÁLNÍ ROZHODOVACÍ KRITÉRIUM.

Výběr mezi dvěma kandidáty na prezidenta naší vlasti se po celou dobu zdál být velice složitý. Nyní se ale vyjasnil tak dokonale, že z mého punktu vidění je volba absolutně bezproblémová.

  • fundamentalni-rozhodovaci-kriterium
  • fundamentalni-rozhodovaci-kriterium
  • fundamentalni-rozhodovaci-kriterium

Každý, kdo bude volit Petra Pavla souhlasí s tím, aby se naše vlast stala přímým účastníkem války NATO s Ruskem. A ne že ne. Což mimo jiné znamená, že všichni občané vojenského věku budou adepty na kanónenfutr USA.

Takže předpokládám, že mladí podporovatelé generála už podstupují vojenský výcvik a mají sbalenou tornistru k cestě na Ukrajinu.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 miroslav petr 2023-01-25 14:57
pávek by klidně poslal svého syna umírat do války. inu, zelený mozek...
Citovat
#3 miroslav petr 2023-01-25 14:56
mladým skutečně chybí dva roky vojny-fyzická síla, smysl pro pořádek a pro samostatnost-ma mánci bez vlastní rodiny...proto je velmi nutné, aby se zúčastnili skutečné války, aby aspon trochu poznali, co je to život a jaké je myšlení zelených mozků. kdo chce kam...
Citovat
#2 Jánošík 2023-01-25 11:15
Babyš měl pravdu, nechápu proč bych měl poslat svého syna do boje, například na Polsko-Ukrajins ké pomedzí, když si hloupý představitel např. Polska bude dělat nárok na kus Ukrajiny?? A to si pište. I když jsme v tom zatraceným NATO. Já to fakt nechápu. Lidi, doufám, že nechcete jezdit za pár let na dušičky na Volyň, nebo někde k Žitomiru.
Citovat
#1 Jara 2023-01-25 09:00
Typické úvahy českých imbecilů. Kdysi bývali Češi velmi chytří lidé, ale to je pryč. Všichni pronárodní kandidáti byli vyřazeni před volbou prezidenta. Zbytek slouží jednomu a témuž pánovi, takže je to úplně u prdele. Jednak úvahy typu volit menší zlo, jsou bezpředmětné. Malé, střední, velké, stále je to zlo. Tudíž, pokud jsme mohli zvolit, měli jsme si vybrat nevolit vůbec. Prezident by sice zvolen byl i tak, ale měl by tak strašně slabý mandát, že by se s tím eventuálně dalo operovat při rezistenci. Takto bude mít naopak mandát vysoký dokonce rekordně. To je opravdu ostuda českého národa. Titíž dementi, kteří volali Bašta je naše spása, to nyní prohlašují o Babišovi, kterého Zeman již dávno dávno oznámil jako svého nástupce. Nikdo si nevšiml? Takže přesně, jak Koller varoval...všech no se přichystá pro "spasitele". Koller je bohužel Kasandra.
Navíc, považovat za menší zlo člověka, který přes 8 let vytrvale dokazuje, že něco jiného říká a něco jiného koná....člověka , který se již dostatečně provařil, aby bylo zřejmé, že právě on a zejména on představuje ten výkonný orgán globalisty v naší zemi, člověka, který nepotřeboval žádné zákony, aby zavedl kovidový teror, člověka, který se díky tomuto teroru již dá nazvat masovým vrahem - ty tisíce mrtvých má na rukou tento odporný Ukrop.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře