Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ČT má strach z útoku Ruska na ČR

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Ano, k takové absurditě už ve svém protiruském štvaní dospěli zpravodajci ČT, když v úterních Událostech nechali moderátorské dvojici Železný – Písařovicová oznámit české veřejnosti, že republikou budou zas na svých bojových vozidlech projíždět američtí vojáci, a to ani ne tak proto, aby se někam přesunuli, ale aby nás upokojili o tom, že po posledním přesunu nikam daleko neodtáhli, ale že zde jsou, buď poblíž, anebo dokonce znovu trdlují přímo na našich silnicích, a činí tak prý hlavně proto, aby nás zbavili strachu z ruského přepadu.

 

Protože pochopitelně, když tady  američtí bojs jsou, Rusové se sem neodváží ani zatelefonovat, ale kdyby se naopak od nás trošku vzdálili, vpadnou sem Rusáci natotata. Ale žádný strach, teď, když si US Army už z naší silniční sítě udělala běžnou průjezdnou trasu, můžeme spát klidně, pokud nás ovšem ze spánku nevzbudí právě rachot těch přesunujících se US válečných auťáků.

  • ct-ma-strach-z-utoku-ruska-na-cr

Ale prosím vás, co je takové probuzení proti unášejícímu pocitu, které se vám rozlije tělem hned po tom probuzení. Díky bohu za to, že mi amíci za oknem řinčí a dávají mi klid v tom smyslu, že aspoň tuhle noc se ruskému vpádu vyhnem.

A teď pozor: Je mi jasné, že tahle šílenost nevznikla v ČT, ale že si ji US Army vymyslela pro zdůvodnění pohybu svých vojenských kolon po Evropě a možná i po celém světě. Co ale uráží je  skutečnost, že ve zpravodajské redakci ČT usoudili, že bude dobrá a stravitelná i pro nás.

                                                                                                             Lubomír Man

zdroj:http://www.rukojmi.cz/clanky/238-ct-ma-strach-z-utoku-ruska-na-cr

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Getubec72@seznam.cz 2015-07-31 22:13
Tuto přihlouplou informaci nechť si žere neobjektivní a zaprodaná ČT sama. Americké vojenské kolony jsme již viděli. Byla to banda zaprášených vyvalených vojáčků ve zkorodovaných předpotopních vojenských vozidlech. Proto jsou dnes na dně. Zatím dostali všude v historii na zadek, počínaje Vietnamem. Neumějí bojovat, jsou na dně jako celá Americká ekonomika. Nebojte si lidé. Jsme Slované a dnešní opravdu demokratické Rusko se za nás v dobách nejhorších postaví, jako to bylo za okupace Hitlerem. Nebýt Ruska, západní fronta by od fašistického Německa dostala samozřejmě na zadek. A současnou ČT navrhuji zrušit, je k ničemu.
#1 Petr Přecechtěl 2015-07-31 16:55
Isa 5:20: Běda těm, kdo říkají zlu dobro a dobru zlo, kdo vydávají tmu za světlo a světlo nazývají tmou, kdo vydávají hořkost za sladkost a sladkost za hořkost!
Isa 5:21: Běda těm, kdo se považují za moudré, kdo si připadají rozumně!

Facebook komentáře