Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Budoucnost, která záleží na nás

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Pokud zůstaneme součástí Evropské Unie, je jen otázkou času, kdy naši zemi zaplaví muslimští migranti. Důsledky toho začínají být zřejmé v západní části Evropy. Znamená to rozklad a postupný konec naší civilizace a návrat o několik staletí zpět.

  • budoucnost-ktera-zalezi-na-nas

Vedle těchto pochmurných vyhlídek nám Unie přinesla ztrátu samostatnosti, několikabilionové zadlužení státu, statisíce rodin uvízlých v dluhových pastích, milion exekucí ročně, desetitisíce lidí živořících léta bez domova...

Jsme jedním z nejschopnějších a nejvíce tvořivých národů světa. Víceré předpovědi mluví o naší velké budoucnosti. A přesto nám byla v EU přidělena role odbytiště podřadných, předražených výrobků a zdroje levné pracovní síly. Naše výrobní základna byla z velké části zlikvidována zahraničními „investory“ nebo se dostala do rukou cizinců. Stali jsme se kolonií.

 

Není důvod nadále v EU setrvávat. Proto Holešovská výzva zahajuje kampaň za vystoupení ČR z Evropské Unie.

------------------------------------

Příloha: visačka s nápisem „Jsem pro vystoupení ČR z Evropské Unie“

www.holesovskavyzvasp.cz

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2019-01-16 08:21
Muslimové otevřeně říkají evropanům, že to jednoho dne bude patřit jim, ale naivní elity v čele s EU a Německem je zvou do Evropy dál v houfech. Tohle je zrada. Nemůžou se vymlouvat že to nevědí, když to muslimové otevřeně prohlašují.

http://www.epshark.cz/clanek/126/muslimove-prorokuji-evrope-jednoho-dne-to-vsechno-bude-nase

Facebook komentáře