Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bojovník za pravdu, strážce morálky; každý týden pranýřuje, co mu zrovna nevoní.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Babiš a jeho příznivci ale mají u Krause přednost. Jak funguje jeho show, z níž si udělal v rámci komerční televize výnosný rodinný podnik?

Deník Blesk se zaměřil na podle svých slov rodinný podnik kolem pořadu Show Jana Krause na TV Prima. A českého moderátora rozhodně nešetřil. „Vystupuje jako bojovník za pravdu a strážce morálky v Česku. Týden co týden pranýřuje vše, co mu nevoní. Ušlechtilé? Jistě. A protože pravda osvobozuje, pojďme si rozkrýt, jaký rodinný podnik kolem pořadu vybudoval!“ podotýká Blesk.
Blesk si úvodem všímá dramaturgyně Simony Matáskové, s níž je rodina podle něj 'pupečníkově' propojena. A prý díky ní si členové familie mohou sáhnout i na finance z TV Nova v pořadech Tvoje tvář má známý hlas či Ordinace v růžové zahradě 2, na nichž se také podílí.
A nyní již k rodinným příslušníkům, jak píše Blesk: Kromě moderátora Jana Krause se kolem pořadu pohybuje také syn Adam, jenž působí v pozici kameramana a fotografa. „Těžko věřit tomu, že k roli proutníka Jiřího Linharta v kamenické nemocnici přišel Krausův syn Adam jen tak, když je kreativní producentkou Matásková...,“ píše deník s tím, že v show je však také zaměstnána rodinná příslušnice Matáskové, a to dcera Linda. Pracuje zde jako asistentka režie.
Hnutí ANO u Krause 'jede'

  • bojovnik-za-pravdu-strazce-moralky-kazdy-tyden-pranyruje-co-mu-zrovna-nevoni

V pořadu se také objevuje syn Krause David – jako zpěvák. Vzhledem k jeho osobitému pěveckému projevu však zpívá stále méně, uvádí deník, neboť se lidé proti němu dosti bouřili. David Kraus se poté i s partnerkou svého otce Jana Ivanou Chýlkovou objevil v projektu Matáskové Tvoje tvář má známý hlas.

A deník Blesk ve svém výčtu pokračuje. S pořadem Show Jana Krause byl pak v letech 2010 a 2011 spojen nejstarší Krausův syn Marek Blažek. Zpěvačka a partnerka Krause Ivana Chýlková se zase svého času objevovala ve znělce pořadu. Oproti tomu její sestra Magda spolupracuje na každém dílu. Je totiž ekonomka, která se stará o veškeré finance, spojené s pořadem. A je zároveň jednatelkou produkční společnosti, která má Krausovu talk show pod svými křídly. 

Deník Blesk si také všímá skutečnosti, že v pořadu mají podle něj více prostoru sympatizanti či členové hnutí ANO Andreje Babiše. On sám byl v pořadu již podle něj dvakrát.

zdroj:http://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-8/14844-bojovnik-za-pravdu-strazce-moralky-kazdy-tyden-pranyruje-pred-kamerou-co-mu-zrovna-nevoni-babis-a-jeho-priznivci-ale-maji-u-krause-prednost-jak-funguje-jeho-porad-z-ktereho-si-udelal-v-ramci-komercni-televize-vynosny-rodinny-podnik.htm

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2016-11-09 06:57
Kraus, nejhorší herec, ale chazaři jsou podporovaní i když jsou mezi nimi i hlupáci.
#1 danpoisel@seznam.cz 2016-11-08 20:37
Herci jsou zvláštní sorta lidí:
za Protektorátu slibovali věrnost Třetí říši, ve 48 slibovali věrnost "před Gottwaldem", v 77 se postavili do čela normalizace (Anticharta), v 89 se v nich jaksi hnulo svědomí a slíbili věrnost "pravdě a lásce". A stále mají utkvělou představu o tom, že mají nějaké morální poslání vystupovat na její obranu. Před sto lety by jezdili se žebřiňákem od vesnice k vesnici. Časy se holt mění.

A zrovna pan Kraus, postava normalizačních filmů a seriálů (kde hrál postavy gaunerů i příslušníků PS), je zářným příkladem takové morální prostituce.

Facebook komentáře